Wpis z mikrobloga

@sulejman: Pewnie Cię zaskoczę, ale MI SIĘ PODOBA (a do tego ma dla mnie wartość sentymentalną) ;) Spełnia jednocześnie następujące kryteria:

1. ładnie wygląda (o gustach podobno się nie dyskutuje)
2. wskazuje godzinę (!)
3. nie psuje się
3.
  • Odpowiedz
@Aerials: po wstawieniu zdjęcia przez d4kai, twoja reakcja była podobna do mojej wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest paskudny i nie wskazuje godziny. z tego co widać to ma tylko wskazówki. nie porównuj tego czegoś do zegarka d4kai bo to twoje gówno ginie przy nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sulejman: Tak czy inaczej, reasumując tę fascynującą wymianę zdań - według @d4kai zegarek @Poroniec jest #!$%@?, według mnie gorzej wypada zegarek d4kai i myślę, że tu nie osiągniemy porozumienia, dlatego ze łzami w oczach stwierdzam, że to dobrze, że każdy może kupować i nosić co chce! :D
  • Odpowiedz
@sulejman: Nie interesuje mnie zdanie innych na ten temat :) Ma się podobać MI, w końcu noszę go dla siebie, a póki nie ma kary śmierci za noszenie zegarków, które nie podobają się znawcom, będę sobie nosić nawet kilka na raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Ej #!$%@? dlaczego tyle osob tu pisze "o #!$%@? ale #!$%@? prezent nigdy bym tego nie założył" skoro pewne jest ze nie bedą mieli nigdy różowego który takowy mógłby im sprawić?
  • Odpowiedz