Wpis z mikrobloga

@BlutaczPLS: nie wolno swojego zdania powiedzieć bo zawsze ktoś wtrąci w to wojnę "marek" :> iPhone vs android, konsola vs pc etc. Daj spokój wymieniany tylko swoje opinie
  • Odpowiedz
@Poroniec: @Aerials: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi znawcy zegarków w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz się pochwalić, że dostałeś fajny zegarek to po 10 sekundach dostajesz odpowiedzi.

Kopiłeś sobie zegarek Lacoste? Super! Tylko pewnie jest automatyczny, które niestety po 2-3 latach do biedy ci się #!$%@?ą więc musisz kupić taki z tytanową kopertą i mechanizmem robionym przez samuraja z XIII wieku za 9000 dolarów, do
  • Odpowiedz
@Fluorekk: może robi wow wsród kobiet.Wśród facetów budzi zażenowanie. Ja jak widzę kogoś z zegarkiem adidasa,lacoste,armani czy gucci to już wiem, że chlopaczyna nie dość, że nie zna się na zegarkach to jeszcze często nie potrafi z nich nawet odczytać godziny.Mają tylko wyglądać, a nie działac
  • Odpowiedz
Zegarek dawno temu stracił swoją funkcjonalność na rzecz telefonów komórkowych


@BlutaczPLS: niekoniecznie. Mając zegarek mogę w ogóle nie wyciągać telefonu z kieszeni, no chyba że zadzwoni, bądź sms.
Z resztą się zgadzam.
  • Odpowiedz
@D4kai: no i #!$%@?, że zajebisty, mechanizm i co tam jeszcze, skoro wygląda jak gówno?

Jak ktoś kupuje zegarek dla wyglądu, to ma przede wszystkim wyglądać. Jak ktoś chce mieć niezawodny mechanizm na lata, to kupuje z dobrym mechanizmem. Ale nie próbujcie tutaj wykazywać wyższości Seiko nad G-Shockiem, bo to nie o to chodzi. I taki oohohoho alle jestem #!$%@? wielce hardkorowy znawca zegarków! Gdybym miał dokładniejszy zegar atomowy to #!$%@?łbym
  • Odpowiedz