Wpis z mikrobloga

@Poroniec: Watchboners :D Proszę Cie, ten zegarek miał do czynienia z watchboners jedynie jak stał w sąsiedztwie czegoś porządnego w sklepie :P Nie jest zły, ale to zegarek modowy, to tak jakby porównywać meble z Ikea z jakimiś porządnymi drewnianymi meblami, spełniają funkcję, są ładne, marka znana, ale rozwiązanie na lata to to nie jest :)
Mogę Ci pokazać co to jest watchboners ;)!
  • Odpowiedz
@reett: @Miksernik: @Aerials: @Sylwe:
XD kłótnia o to czy zegarek jest porządnie wykonany, czy też nie, czy dobrze odmierza czas
LUDZIE xD
zegarek, serio? Czy Wam potrzebna jest znajomość czasu co do sekundy? Zegarek dawno temu stracił swoją funkcjonalność na rzecz telefonów komórkowych, jest tylko dodatkiem estetycznym (no może jak ktoś jest starej daty i z przyzwyczajenia), jego jedyna funkcja to ładnie wyglądać (czy sprawiać wyglądem przyjemność użytkownikowi).
  • Odpowiedz
@Aerials: @LeMoore: nie chce mi sie wolac wszystkich z tego watku. Wydaje mi sie, ze ktos powinien przerobic paste o tym piwie, cos w stylu jestem znawca wiedzy zegarkowej, zegarki z super mechanizmem wygladajace jak od ruskich z bazaru.

Dla mnie zegarek ma byc ladny, totalnie #!$%@? mam na mechanizm. Zegarki Lacoste sa ladne przy pasujacej stylowie. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
zegarki z super mechanizmem wygladajace jak od ruskich z bazaru


@kwk200: dlaczego przyrównujesz wygląd Lacoste za kilkaset złotych do najtańszej, najbiedniejszej serii Seiko, który został kupiony za 80zł? Porównaj na przykład do pierwszej lepszej Rodiny, która jest z podobnego pułapu cenowego (a prawdopodobnie i tańsza niż krokodylek).
LeMoore - > zegarki z super mechanizmem wygladajace jak od ruskich z bazaru

@kwk20...

źródło: comment_IDZPYzmLWgO41hjrb0DMozPHmDjrZO6w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LeMoore: bo wczesniej @D4kai: go pokazal i rozsmieszyl mnie ta wiedza zegarkowa. No faktycznie sa ladne i dobre zegarki, ale krokodyl tez jest ladny i pasuje do niektorych rzeczy.
Ten przynajmniej ladnie wyglada na zdjeciu.
  • Odpowiedz
Odnośnie "znawców" zegarków typu skrajnego:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net

Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów,
  • Odpowiedz