Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #przemysleniazdupy #nocnazmiana #uniaeuropejska

Tak sobie myślę późną nocą i dotarło do mnie, że jestem przedstawicielem grupy która jest na samym dnie łańcucha prawnego w UE. Podsumujmy:

1. Biały - odpada jakakolwiek dyskryminacja rasowa, choćby na mnie murzyni nasrali krzycząc "White shit", to na pewno jest to jakaś inna przyczyna niż rasowa
2. Heteroseksualny - odpada mój argument wobec tych murzynów, że dlatego, że jestem gejem
3. Ateista - no na tle religijnym też mi nie mogli #!$%@?ć
4. Mężczyzna - no szowinizm odpada (jakbym w razie roboty nie dostał gdzieś, to też się nie mogę o to pożalić)
5. Polak - nas się przecież nie da dyskryminować narodowościowo, wszyscy to robią i jest spoko
6. Zdrowy - nie mogę się domagać w ogóle żadnych ulg czy świadczeń, mam #!$%@?ć aż dostanę garba do 67 rż.

Coś pominąłem? Jest jeszcze cokolwiek o mniejszej liczbie przywilejów niż moja grupa?
  • 14
  • Odpowiedz
@Khaine: Żaden naziol ci nie #!$%@? za to, że jesteś czarny czy "ciapaty", ani nikt się za tobą specjalnie nie ogląda na mieście. Możesz chodzić za rękę z osobą, którą kochasz i nawet całować się w miejscu publicznym i nikogo to nie zgorszy ani nie #!$%@?, dodatkowo możesz zalegalizować ten związek i twoja ukochana osoba będzie mogła po tobie dziedzić i mieć dostęp do informacji o twoim stanie zdrowia, gdy
  • Odpowiedz
@Khaine: bo obywatel UE jest po to, żeby #!$%@?ć na bezrobotny motłoch, jakim stać się może każda mniejszość, która odpowiednio i głośno krzyczy. A samo w sobie UE jest po to, aby ułatwić naloty emigrantów szukających socjalu za #!$%@?, żeby nie mieli problemów na granicach przemycając sprzęt wojskowy/bomby nawracające niewiernych.

A niby skąd na to kasa, jak nie od porządnych i prawych obywateli ue?? my jesteśmy zbyt pracowici i oświeceni,
  • Odpowiedz