Wpis z mikrobloga

Bez zbednego #!$%@?. Potrzeba mi kogos z tega glowa i kto sie nie poddaje.
Zapomnialem hasla do bitlockera, ale znam skladowe hasla, prawdopodobnie gdzies jebnalem kropke ktorej nie moge odnalezc, znam wszystkie cyfry i litery, ktore biora udzial w hasle, ale kolejnosc zapomnialem, jak na podstawie takich informacji zlamac 30 znakowe haslo na bitlockerze aes256? Oczywiscie jestem zielony w temacie, a placic za passwordkit 999$ nie mam zamiaru, pomozecie koledzy? Odwdziecze sie.
#hacking #windows #bitlocker #niebezpiecznik #tor #zaufanatrzeciastrona #informatyka #programowanie #kryptografia
ntioenso - Bez zbednego #!$%@?. Potrzeba mi kogos z tega glowa i kto sie nie poddaje....

źródło: comment_Lbg6m882mzZeivI7zPuf2veK1w2BIioQ.jpg

Pobierz
  • 30
@ntioenso: Dzwoń do NSA, podobno mają furtki do BitLockera. Nawet jeśli znasz wszystkie znaki w 30 znakowym haśle bez ich kolejności to masz jakieś 30! możliwych kombinacji, a to nadal jest bardzo dużo. Nawet z tak ograniczoną ilością kombinacji nie jesteś w stanie złamać aes256 (ani 196, czy 128) w warunkach domowych w sensownym czasie.

Nie tworzyłeś pliku z kluczem odzyskiwania? Z tego co pamiętam przy szyfrowaniu partycji BitLocker wymaga utworzenia