Wpis z mikrobloga

Przymiarka jak będzie wyglądać półka z wszystkimi 10 częściami. Niestety sporo będzie trzeba poczekać. Droga królów za mną, dla mnie genialna książka. Nie nudziłem się ani przez chwilę przez te prawie 1000 stron. Pierwsza tak długa książka którą przeczytałem. Słowa światłości dopiero przede mną. Dwa komplety bo drugi wygrałem w konkursie, były dwa komplety książek do wygrania i akurat trafiłem to co mam.
#czytajzwykopem #sanderson #chwalesie #ksiazki
j.....k - Przymiarka jak będzie wyglądać półka z wszystkimi 10 częściami. Niestety sp...

źródło: comment_WWwWOI34aTabBlTpqMUGPjoFH1XsyCsd.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@jarulek: ja właśnie jestem na początku 2 części - Słowa Światłości. Dobrze się czyta, ale jak dla mnie w 1 części troszkę późno zaczęło się coś dziać. Rozumiem, że jeśli ma być 10 części to będzie to rozciągnięte :)
  • Odpowiedz
@k0mar:

Michael Pye: Pewną rzeczą, jaką zauważyłem po wydaniu Słów Światłości byłeś Ty, informujący o tym, że Archiwum Burzowego Światła jest tak naprawdę złożone z dwóch serii, po pięć tomów każda [dop.tłum klik]. Było to coś, co chciałeś wyjaśnić tak, by nie było to zniechęcające z perspektywy czytelników czy po prostu chciałeś zaznaczyć, jak historia się rozwinęła odkąd ją zacząłeś?


Brandon Sanderson: Szczerze mówiąc, trochę tego i tego. Nie chcę być
  • Odpowiedz