Wpis z mikrobloga

Sluzbowo tu wpadam co 2 tyg na 2 dni i musze cierpiec w tym #!$%@?. Faktycznie promieniowanie z czarnobyla wszystko tlumaczy
@pieczywowewiadrze: wjazd od wawy jak sie konczy obwodnica (jedyna jaka znam z ograniczeniem do 60 ale moze lepiej bo jakby bylo wiecej to byscie sie pozabijali) zsczynaja die pierwsze swiatla i zaczyna sie dramat drogowy w calym miescie.
@piastov: skonczylem studia 10lat temu i bynajmniej nie chcial bym studiowac na jakims zadupiu
@wielad: 100m przed swiatlami jest zle. 300m przed zamkiem i od leczynskiej do majdanka. Reszta przejazdu na wschod jest zla. Jest to droga na krasnik i nie ma jak jej teraz zrobic bo byly by gigantyczne korki. Bedzie obwodnica 12.2017 w komplecie to zrovia srodek miasta. Krasnickie juz robia nocami. Nie wiem ktoredy jechales ale juz 90% wiekszych drog albo zrobione albo robi sie albo bedzie sie robic jak skoncza obwodnice
@wielad: Nie wiem skąd tyle w Tobie nienawiści. W ciągu ostatnich kilku lat infrastruktura Lublina przeżywa naprawdę ogromny skok. Podobnie jak w Łodzi mamy coraz więcej pięknych ekspresówek czy obwodnic w regionie, ale są też ulice które niestety należałoby poprawić. U Was oczywiście jest tego więcej bo jesteście w centrum Polski i tam właśnie będą się krzyżować najważniejsze autostrady naszego kraju. Czepiasz się wjazdu od Warszawy - niestety do momentu uruchomienia
@zly_dzien: nie wyjde z auta i nie bede pral po gebach kierowcow wiec caly jad wylewam tu, mirko to i tak sciek i szambo moje gowno wiele nie zmieni.
Jezdze po calej polsce srednio 2tys km tygodniowo 200tys km bez mandatu czy stluczki uwazam ze jezdze bardzo dobrze. Do lodzi nie porownuje podobna kultura jazdy jak w lublinie za wzor stawiam warszawe gdzie kierowcy w wiekszosci siebie przepuszczaja ustepuja.
Jesli chodzi