Wpis z mikrobloga

Elo Mirki na #emigracja #londyn #uk #medycyna. Chcialbym isc do dentysty, ale nie wiem jak to wszystko kompletnie z tym GP dziala. Gdzie musze sie zarejestrowac? Z tego co widze to zadna przychodnia nie realizuje uslug dentystycznych czy w takim razie oni mnie do owego wysla? Inna znowu sprawa jest, ze jak tak patrze to kazda przychodnia w okolicy ma raczej slabe oceny i ludzie narzekaja, ze trzeba czekac tygodniami na wizyte, ze obsuga niemila i inne takie. Moze ktos mieszka gdzies nieopodal Bow Road/Roman Road i moze cos polecic?
  • 12
@Ramboski: nie polecam. Dentyści są strasznie #!$%@? i mega drodzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) lepiej Ci wyjdzie pojechać do polandi w odwiedziny i przy okazji dentysta odwiedzić xD moja siostra tak robiła :P
@szwagry: chcialem tak zrobic, ale jednak jakies badania raz na pol roku trzeba zrobic i poza tym z tego co wiem to dentysta jest darmowy jak sie odpowiednio to ogarnie przez przychodnie tutaj
@Ramboski: do dentysty zadzwon do najblizszej kliniki. NHS refunduje tylko jesli jestes bezrobotny i bierzesz zasilek. Reszta stawek jest urzedowo ustalona. Na drobny ubytek wydasz £40 -£50 na leczenie kanalowe polecam kupic bilet do Polski.
Jak na przegląd i wizytę to chyba £25 i poszukaj kliniki z polskim dentysta, sa wszędzie
Po prostu zamawiaj wiyzyte jak jesteś w Polsce na leczenie.
na przegląd i wizytę to chyba £25 i poszukaj kliniki z p


@Ramboski: Na NHS za przegląd, scalling (usuwanie kamienia), rtg zapłacisz 18,80 (Band 1), jeżeli na przeglądzie wyjdzie, że potrzebujesz wypełnienia (amalgam głównie chyba, że to siekacze to kompozyt) to wchodzisz w Band 2 i to jest 51,30, prace protetyczne to Band 3 ale to chyba Cię nie interesuje.
@Ramboski: nie polecam :D mi baba z indii (NHS) chciała rwać i wstawić 5 koron :D takie widzi mi się :D .. a z jedną dziurą przylazłem ;/ Poczekałem i zrobiłem w Polszy :)