Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłam do przychodni w celu zapisania sie do lekarza na dziś. Od piątku coś mnie rozkładało, nie mam gorączki ale mam okropny kaszel i jak śpię oddychajac ustami to po prostu czuje się jak Vader. Zapewne osłuchowo wypadam źle.

Owszem mój lekarz przyjmuje i rano i popołudniu. Oczywiście jednak nie może mnie Pani zapisać ponieważ nie ma miejsc a ja mam się przenieść do innej przychodni. Proszę dzwonić jutro. JUTRO JUŻ NIE MOGĘ PRZYJŚĆ DO LEKARZA BO PRACUJE! Dlatego pewnie dzwoniłam dziś.
Będę się więc męczyć z kaszlem aż dostane zapalenia płuc i może wtedy pani z rejestracji stwierdzi ze jestem na tyle chora, że można mnie zapisać.

#gorzkiezale #choroba #rozowepaski #noelo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szajsesznycel: protip - umawiaj sie przy pierwszych objawach na za 2,3 dni. tylko pamiętaj o odwołaniu jeśli choroba odpuści. ewntualnie l4 możesz dostać wstecz 3dni.
inna sprawa, że powinna być jakakolwiek dostępność...ale mówimy (jak wnioskuję) o instytucji, w której na operację czeka się kilka lat :|
  • Odpowiedz
  • 0
@amisquew91: w tej przychodni umawia się na dziś. Chcesz się umówić na piątek - dzwoń w piątek :) mi nie zależy na L4 bo mam własną działalność - zależy mi na antybiotyku i przyjęciu w celu osłuchania płuc. Zajęłoby to 5 minut. Mogłabym iść do tej baby żeby wpisała mi odmowę przyjęcia do lekarza rodzinnego i poszłabym po 'ulotkę' na SOR ale nie chce mi się wkurzać.
  • Odpowiedz