Wpis z mikrobloga

No tak... samoloty w WT były pierwsze i są #!$%@?ście dopracowane; do WoWT się nie umywa. Ale WT czołi i WG czołgi dzielą ludzi na dwie grupy... :P
@Jarzyna: WoWp zamykają w Q1 2016. xD GF vs WoT to dwie różne dziedziny. Część ludzi gra stricte arcadowego CSa czy innego Duty Call's, a inni wolą ubrać pełne oporządzenie i pykać w Arme czy PR.
@ONGHi: Z każdą fazą było coraz lepiej, a największe zmiany przyniósł Stress Test.
Obecnie optymalizacja jest nieporównywalna do tego co było w pierwszych fazach, choć wciąż jest masa rzeczy które należałoby poprawić ;)
@mat759: Devsi twierdzą, że wpierw chcą się skupić właśnie na słabszych maszynach, a potem dopiero dorzucać bajery dla mocniejszych sprzętów, takie jak dynamiczne zabrudzenia czy wgniecenia ;)
W każdym razie wymagania i tak są dość niskie jak na start (nowe wymaganie dostępne na portalu w zakładce download)
@ArmoredWarfare: Yeah! Nie wiedziałem, przegapiłem je czy zostaną dopiero wprowadzone? AW wymagania ma bardzo niskie, tym bardziej jak fazę. Wiesz w GTA V w prologu mam 15-20 FPS, więc jeśli AW będę mógł grać w takim komforcie, że nie spadną poniżej 20FPS to wielkie gratulacje. Powodzenia!
@mat759: Na razie zostały tylko "wspomniane" parę razy na forum, ale kiedyś PL-01 też było tylko "wspomniane" ;)
Poza tym na start masz język polski i polski portal, polskich modów i CC, więc czołgami skąpić na pewno nie będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mat759: No to nie ma co mówić o optymalizacji, bo stary wersja silnika została porzucona 3 patche po wprowadzeniu nowego. Do tego Twój pc nie spełnia minimalnych wymagań, które były ustalone w czasie premiery, przed dodaniem pierdyliarda efektów/zmian w interfejsie i oświetleniu na tej wersji silnika.

@ONGHi: Nie, dodam tylko że grałem w WoT od CBT i jakby dawniej chodził lepiej. W AW w CBT prawie zbadałem MBT 6. poziomu. to było wtedy gdy OF-40 (4T) szedł od razu do Leoparda 1 (6T).