Wpis z mikrobloga

@raven4444: Rozumiem, dzięki za info. Waham się po prostu czy zaciągać 20GB, bo dla mnie granie bez 60fps jest nie do przyjęcia. Ostatnio na EA2 i EA3 oscylowało w granicach 30-40fps ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Jarzyna: Na pierwszy rzut oka Armored Warfare wydaje się być kalką World of Tanks ale po chwili dostrzega się coraz więcej różnic. Dla mnie najważniejsza jest własna baza do rozwijania i możliwość zagrania PvE jak PvP wkurzy. No i smaczek w postaci polskiej konstrukcji - PL-01, pojawia się nawet w trailerze OBT(1:15). WarThunder to inna klasa, WoT i AW - zręcznościówki, a WT - "symulator"
mat759 - @Jarzyna: Na pierwszy rzut oka Armored Warfare wydaje się być kalką World of...
@Jarzyna: W WoT gram od CBT do teraz, ale ostatnie prawie w ogóle. Po jakiś 20 tys. bitew mnie już trochę nuży. WT fajne i samoloty i czołgi, jednak irytuje mnie jak strzelam 3-5 razy w tył, a gracz się odwraca i mnie niszczy jednym strzałem.
@Jarzyna: Jeśli chodzi o WoWS też niczego sobie, ale gra mi nie wychodzi a do tego cud, że w ogóle mogę grać. Sprzęt: Intel Pentium Dual Core E2180 2GHz, ATI Radeon HD 2600 PRO, 3 GB RAM DDR2, Windows 7 Ultimate 64bit
@mat759: Ofc jak wydjzą statki w WT to będa 1000x razy lepsze, ale gram z braku laku...
A na all low wyciągam 80fps. na max utawieniach 20-30fps. Powiem Ci, że gra wygląda ładnie, ale jakoś super ładnie to nie... No i #!$%@? mnie aliasing, w którego Wargaming nie umie, nic nie da ustawienie go w ustawieniach, aliasing jak był jak w WOWS jest... mehu mehu~

STATKI W WT CZEKAMY
@Jarzyna: Ty mi nie mi nie mów o AA. Dla tego rzęcha włączenie na x2 już włącza 20 FPS mode. Jedyne udokumentowane przypadki to Scribblenauts Unlimited i Deluxe Ski Jump 2 i to tylko na x2. Tak słyszałem, że Wargaming nie może sobie z tym poradzić.
@Jarzyna: Goby pls, nowe TSXAA w wot na moim gówno lapku minimalnie wpływa na fpsy. Na średnich ustawieniach z 60 klatek robi się 50-55, a efekt jest piorunujący.

@mat759: Pokaż mi w wot opcje x2 aa.
@ONGHi: No bo AA jest #!$%@? głównie w WOWS, ale jak kiedyś odpaliłem w WoT to też #!$%@? było. :D
Możliwe, że już mniej, w sumie WoT był pierwszy i to ich flagowa produkcja która rozwijają w pierwszej kolejności. :D
@Jarzyna: WoWs jakoś do mnie nie przemawia. Pograłem może z 150-200 bitew, więc nie wypowiem się na ten temat.
Co do obecnej optymalizacji wota, to mega na plus, na starym renderze jak i na nowym. Niestety przy tak ogromnych zasobach ludzkich jakimi dysponuje WG, to i tak zbyt mało, czasem aż ciężko uwierzyć, że praktycznie 1/3 ekipy pod postacią gadzin była w stanie prawie dogonić - pod względem developmentu - CockGaming.net
@ONGHi: Do mnie WoWS przemawia tylko contentem, bo mają statki, których WT *jeszcze* nie ma. Jak wejdę to *symulatorowe* statki bardziej mnie przekonaja niż WarGamingowe :D