Wpis z mikrobloga

Mirki czy możecie polecić okulistę w #rzeszow do którego pójdę prywatnie na badanie wzroku, bo potrzebuję okularki, moje oczy przestały pracować jak dawniej. Przy okazji dajcie znać ile kosztuje wizyta i jak długo należy czekać na badanie. Pozdrawiam
  • 18
  • Odpowiedz
@zetarectuli: Nie idź do salonu. Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem okularów, byłem w dwóch salonach dwóch większych marek na badaniu wzroku w każdym powiedziano mi, że mam wadę i okulary to takie i takie. Poszedłem też do przychodni do okulistki (zbiegło się badanie MP). Po badaniu pani powiedziała, że wada taka i taka, tu tyle, tam tyle, w tym oku lekki astygmatyzm - okularów NIE POLECA. No ja na to,
  • Odpowiedz
@zetarectuli: Ja od lat leczę się u dr. Kladerowej. W chwili obecnej przyjmuje w salonie Kwaśniaka na 3 maja. Wczesniej przyjmowała w MSW, potem prywatnie na Szopena. Lekarka bardzo doświadczona i skuteczna.
  • Odpowiedz
@elczikeno: Tak, Ci inni ludzie po to uczą się i specjalizują, aby pomagać takim jak ja. Zauważyłem pogorszenie ostrości widzenia przy czytaniu niewielkich liter z większych odległości, więc postanowiłem to z kimś skonsultować. Takie to dziwne? Okazuje się, że przy mojej niewielkiej wadzie (.25 + delikatny astygmatyzm) okulary by tylko rozleniwiły oko, co mogłoby prowadzić do szybszego jej pogłębiania się. A w salonie ważne jest tylko, żeby mi sprzedać okulary.
  • Odpowiedz
@Grimdom: nadal nie rozumiem, jeżeli wada ci przeszkadza - kupujesz okulary, jeżeli nie - to nie kupujesz, to jest twoja decyzja

co do rozleniwienia oka... szybszego pogłębiania... - bullshit
  • Odpowiedz