Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy. Potrzebuje pomocy od jakiś speców z #elektronika, bo Ci z elektrody to #!$%@? i złodzieje. Dawno temu, kiedy Putin był prezydentem Rosji kupiłem sobie kino domowe JVC na wyprzedaży za 15 ziko. Kino swietnie współpracowało z moim telewizorem Rubin, ale pędząc za postępem technicznym kupiłem telewizor samsung smart tv, który oprócz wyświetlania filmów, reklam i Polsatu, ma tez opcje ściszania i podgłaśniania, co dla mnie jest nowością bo poprzedni telewizor tez ściszał i podgłaśniał, ale zamiast pilota trzeba było użyć kapcia. I tak sobie pomyślałem, ze skoro mam juz taka opcje władania tym dźwiękiem to pójdę krok dalej i podłączę te stare głośniki z kina domowego do tego nowego telewizora. problem jest taki, ze prawdopodobnie potrzebuje jakiegoś wzmacniacza czy coś.. dlatego #pytanie, co ja musze mieć, żeby to działało?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dktr

@To_ja_moze_pozamiatam

@Felonious_Gru: kino domowe jest juz trochę wiekowe i jedyne wyjście jakie w nim się znajduje to euro. mam w domu kabel euro na rca, jednak problem jest z dźwiękiem. Udało mi się uzyskać obraz podłączając złącza do video in/out. Jeśli chodzi o dźwięk to pojawia się problem bo tv nie ma złącz audio in/out tylko left/right
  • Odpowiedz