Wpis z mikrobloga

@SuperPunia: no bo widzisz, że ona taka drapieżna i mięsożerna to co się będzie z tagami #!$%@?ła. A i przy okazji plusy u gimbusów z wykopu za nabijanie się z wegetarian będą! Ale w sumie to bym zjadł sobie taką sarnę.
  • Odpowiedz
@monalisssa: z tego co się orientuje to jeżeli nie przyjechał weterynarz i nie sprawdził mięsa to raz jest to kradzież/klusownictwo, dwa mięso może mieć sporo syfow. Swoją drogą niezły bait.
  • Odpowiedz
@monalisssa: Dla mnie mięso w każdej postaci jest piękne ale dawanie tagu "wegetarianizm" to naprawdę objaw kretynizmu. Nie wiem co Ci się w głowie pomieszało ale wstydź się...
  • Odpowiedz
@SScherzo:
@monalisssa: po pierwsze - jestem płci żeńskiej. mam taki sam pasek jak Ty. nie sugeruje Ci to niczego?

po drugie - nie obchodzą mnie Twoje metody wychowawcze. obchodzi mnie to, ze ja nie mam ochoty tego ogladac, a takie zdjecia raczej łapią sie w standard treści drastycznych. wiec mogłabyś z szacunku do innych oznaczyć jako +18. tyle.

Ej, trochę #logikarozowychpaskow - widziałaś pierwsze zdjęcie, przeczytałas wpis, wiec czego się dalej spodziewałas? Ze zrobili jej resuscytacje i sarenka dalej hasa po
  • Odpowiedz