Wpis z mikrobloga

@peterx122: @callana Stary, jeżeli oni zgłoszą się po mnie - za to że zgarnęłam zabite 5m wcześniej zwierzę z drogi - a w dalszym ciągu nie ruszą dupy, żeby znaleźć moj skradziony rower - to kuwwww - idę głosować na korwina!!
  • Odpowiedz
@monalisssa: Zrobiłam się jakaś taka nieczuła na niemiłe widoki przez pracę przy mięsie i rybach. :D Poza tym, ta sarna jest martwa, zginęła szybko, nikt się nad nią nie znęcał, a samo mięso nie różni się niczym od kawałka schabu w sklepie. Nie rozumiem gdzie leży problem. :P
  • Odpowiedz
@indeed: Dziękuję! Też mam takie zdanie! Jak najbardziej - -widząc cierpiące zwierzę - jeżeli jest możliwość- pomogę jak człowiekowi! Bo boli tak samo. Ale do cholery- jeżeli sarenka ma kark skręcony- dlaczego mają ją zjeść lisy? Skoro można z niej coś niesamowitego upichcić. Mam zarzuty tutaj, że powinnam zgłosić na policję itd... No i co? Do utylizacji dadzą? Sami zeżreją? Se znalazłam, se zjem! :)
  • Odpowiedz
@monalisssa: A co to ma do #wegetarianizm? ŁOO JESTEM TAKA HARDKOROWA ZJADACZKA MIĘSA, HEHE WRZUCĘ POTRĄCONĄ SARNĘ DO TAGU WEGETARIANIZM, HEHEHEHEH POTRĄCONA SARNA, CZAICIE?!?! JESZCZE CIEPLUTKA, MMM POTRĄCONA SARNA MNIAM!!!
Usuń konto i łaskawie nie taguj mięsa jako #wegetarianizm, bo nie mam ochoty na takie widoki w tagu który sobie przeglądam.
  • Odpowiedz