Wpis z mikrobloga

@michalson: Powiedz mi tylko tyle.
Czy ta gra jest w stanie uratować rok 2015 dla 3DSa? :P
Co prawda Monster Hunter i Xenoblade i tak go zdominowały, ale dwie gry + Majora + Animal Crossing Robimy Domki + Mechy Dla Dzieci + Japoński Robocik Z Dużą Głową to trochę za mało :P
@nokash: dokładnie, kopie recenzenckie :)
@joookub: grałem już w demko na wydarzeniu zorganizowanym przez Nintendo w Katowicach. Tam wrażenia bardzo pozytywne - ogromnie zaskoczyła mnie ta gra! Jej płynność, skuteczność komunikacji z innymi graczami, budowa poziomów i szeroko pojęta miodność :)
Dziś pograłem trochę solo i... na pewno super zrealizowano drobnostki takie jak główne miasteczko, teksty postaci itd. Myślałem, że będzie to bezduszna produkcja typu: wybierz misję -> graj, tymczasem
@michalson: O, jak ładnie się rozpisałeś :D

Czyli tak trochę zmarnowany potencjał? Szkoda, z tego roku na 3DSa kupiłem tylko dwie gry i pewnie na tym się skończy. Może jeszcze poszukam gdzieś jakiegoś Curtain Call czy Kirbika, bo tak smutek że przez Nintendo powoli staję się Sonyfagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale za rok będzie kupowania, cieszę się mocno :)

A do końca roku na Wii
@yacolek:

poczekam, w koncu wypłynie ( ͜͡ʖ ͡€) bedzie jakas mirko ekipa do gry?

Nie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaz pewnie powinienem jeszcze spytac, czy dziala na o3ds xD

Praktycznie wszystko chodzi na O3DS :P
@yacolek: Nie kupuję wszystkiego jak leci od Nintendo. Tak jak trochę żałuję, że nie kupiłem Codename S.T.E.A.M bo mam Amiibosy z Fire Emblem, ale skoro podobno jaj nie urywa, to wolę zmarnować czas w czymś innym niż męczyć się w nudnej kampanii :P
@joookub: no a co sie stalo z magicznym 3dsem z cfw, sprzedales? brzydzisz sie wgrywaniem gier bokiem juz? :D przeciez mozna kolekcjonowac i miec backupy jednoczesnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@yacolek: To nie tak, że marnuję hajs albo coś, tylko marnuję czas który mógłbym poświęcić na popularyzację Nintendo w kraju/chińskich bajek na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą ostatnio wychodzi tak mało gier, że jak tylko najdzie mnie na coś chęć, to dwa dni później przesyłka w oryginalnym pudełeczku ląduje u mnie w domu :3