Wpis z mikrobloga

Inna. Czemu zadałeś to pytanie?


@neib1: Bo chciałem zrozumieć tą lewacką logikę, w której socjalizm jest prawicowy i całkiem przeciwne kierunki są klasyfikowane tak samo :)
  • Odpowiedz
@erbo: Aha. A jak tłumaczysz sobie fakt, że używasz innej terminologii niż cały świat, więc w sposób oczywisty mylisz się? Zgłosisz się do całego świata, aby przestał używać swojej terminologii? Ciekawi mnie to w sumie.
  • Odpowiedz
@neib1: Doczytaj na tej swojej wiki - która uważasz źródłem wiedzy objawionej - definicje narodowego socjalizmu, a potem wróć i przeproś marny trollu.
  • Odpowiedz
@neib1: Nie ma tu żadnego pytanie, tylko podrzędny trolling i twoje fantazje i insynuacje.
Przeczytaj definicje, a nie udajesz pacana który nagle nie umie czytać wikipedii, mimo że wcześniej wrzuciłeś szefernaście linków.
  • Odpowiedz
Tak zmasakrował że aż zamilkł, bo na wiki wcale nie pisze że nar-soc jest prawicowy xD


@erbo: Większość osób w tym ja w pewnym momencie zdaje sobei sprawę, że nie ma sensu dyskutować z ignorantem, bo nie ważne jakie argumenty czy źródła ci poda to ty nadl będziesz odpowiadał w stylu "hehe dobre xD" "o lol xD"
  • Odpowiedz
Co to za muscle-orzeł? I co ma USA do... czegokolwiek co oni tu robią? Kotwiczka i hajlowanie? Flaga Korwina z tyłu?

Mózg mi się zmęczył.
  • Odpowiedz
@alkan:
@neib1:
Wszystkie mainstreamowe, uproszczone definicje prawicy są gówno warte, bo samo rozróżnienie prawica-lewica jest zbyt ubogie jak na skomplikowane realia historyczne i prowadzi w manowce. Faszyzm nie jest ani prawicowy, ani lewicowy, to tzw. trzecia droga. Z kolei nazizm był zbyt rewolucyjny jak na prawicę a nawet trzecią drogę i zbyt prawicowy jak na inne ugrupowania lewicowe. Natomiast miał znacznie więcej wspólnego z lewicą niż z prawicą.
  • Odpowiedz
@lazzyday: No ale przecież w wikipedii pisze że nazizm jest prawicowy xDDD
No przecież by tam nie kłamali... xD
A nawet jeśli w definicji piszą że nie jest prawicowy, to kłamią xD

Ot taka #lewackalogika
  • Odpowiedz