Wpis z mikrobloga

@mwitbrot:

Co to ma być za tag

Nie każdy ma ochote oglądać c---i, niezależnie od miejsca. Cywilizowany człowiek po prostu by go dodał, ot żeby nie utrudniać zycia innym. A @80sLove musi sie buntować, bo 'hurr durr nie ma tego w regulaminie, to sie nie będe stosował". Trochę takie; na złość mamie odmrożę sobie uszy.
  • Odpowiedz
Nie każdy ma ochote oglądać c---i, niezależnie od miejsca.


@FrauWolf: to niech nie odpala Mikro - każdy wie, że tu są c---i. Poza tym, gdy są c---i, to jest #c---i
Na cholerę jakieś debilne tagi wymyślać i później to ludziom na siłę wciskać?
Co nie jest bezpieczne do oglądania w pracy? Strona Pepsi nie jest bezpieczna do oglądania w pracy, gdy się pracuje w Coca Coli! I co z tym?
  • Odpowiedz
@80sLove: Tag z 25 obserwującymi ma robić za zbiorczy? Widzisz, tobie sie wydaje, ze to reszta musi sie dostosować do ciebie i twojego biedatagu, problem w tym, że to ty musisz sie dostosować do reszty. Uwierz, nie jestem jedyną osobą, której twoje idiotyczne tagowanie przeszkadza. A swoim niestosowaniem sie do #anime i #randomanimeshit i usuwanie komentarzy, przypominających ci o tym wytoczyłeś wojene komuś, kto ma BARDZO
  • Odpowiedz
@mwitbrot: To niech mnie nie woła w swoim wpisie. Mając mnie na czarnej i jednocześnie wołając, @80sLove zachowuje sie jak pies, który odważnie szczeka zza ogrodzenia, ale kiedy otworzysz bramę, to chowa się w budzie, bojąc wystawić sie chociążby nos.
  • Odpowiedz