Wpis z mikrobloga

Wiem, że główna to mocno #rakcontent, a mimo wszystko od czasu do czasu tam wejdę. To nieprzyjemne uczucie kiedy uświadamiasz sobie, że na świecie istnieją tak mocno #!$%@? umysłowo ludzie, a co gorsza przebywają oni z tobą na tej samej stronie internetowej, tylko pod innymi zakładkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Swoją drogą, zawsze #!$%@?ą mnie dwie rzeczy tam:

1) Masz swoje zdanie na jakiś temat, odmienne niż większość - milion #!$%@? minusów, no bo jak to?! Tylko większość ma rację i #!$%@?!

2) Ktoś zadaje pytanie, normalne, nie trolluje, po prostu o coś pyta - milion #!$%@? minusów, odpowiedzi na pytanie zero - no bo jak to ktoś może o coś pytać?!

Ja jestem wykopowiczem hehe, ja wiem wszystko, a o imigrantach to już w ogóle mógłbym #!$%@? napisać książkę


3. Rucham psa jak sra / no to IDE / o #!$%@? jesteście cali?! - wartościowy komentarz, trzeba #!$%@?ć plusów żeby był na samej górze!


#glownacwel ##!$%@? #wykop #przemysleniazdupy
Pobierz A.....n - Wiem, że główna to mocno #rakcontent, a mimo wszystko od czasu do czasu tam...
źródło: comment_ERSR4NP1XdSk943jEsZoAmCWKkNR6o3u.jpg
  • 16
@Antlion: Pod jakimś znaleziskiem o przeglądarkach internetowych napisałem że firefox mi muli kompa ale chodzi dobrze na telefonie, kiedy chrome odwrotnie. Dostałem #!$%@? wie ile minusów. Nie żebym wyrażał swoje zdanie czy coś, napisałem po prostu jak jest xD
@PanJanKochany:


Czyli nie mogę mieć racji, bo mam zielony kolor nicka


Dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@faun69: Standard xD Dostaję raka za każdym razem kiedy widzę komentarz w takim stylu zminusowany przez 1000 osób xD No bo przecież oni wiedzą lepiej jak wygląda sytuacja u Ciebie, nieprawdaż? xD