Wpis z mikrobloga

@Pitrasia jesli to nie bait to współczuję złego samopoczucia i niskiej samooceny. Chłopak z tego co czytam tez chyba zbytnio o Ciebie nie dba no chyba że wyolbrzymiasz. Chętnie poznałbym jego punkt widzenia.
A tak poza tym, to mimo że jestem wypokowym nonejmem to może w jakimś stopniu pocieszy Cię fakt, że ja nic do Ciebie nie mam więc to nie tak że cały świat jest przeciw Tobie :)
Głowa do
  • Odpowiedz
  • 2
@pitrasia to prawda? Jesteś z Krakowa, nie? Odezwij się na pm. Znam w Krk fajnego terapeute. Nie z takich dolow ludzi wyciągał. Leki i fajna terapia i uwierz ze zmienisz światopogląd i nastawienie. Znam z autopsji. Nie ma co się meczyc
  • Odpowiedz
@Pitrasia: Ludzie Cie traktują tak jak sama się czujesz. Ludzie podświadomie czują Twoją niską samoocene i traktują Cie tak a nie inaczej. Tak więc wydaję mi sie ze problem lezy w Tobie ;)
  • Odpowiedz
@polok20: W takich chwilach brakuje naszego druha gruszki ( ͡° ʖ̯ ͡°). @pitrasia wydaje mi się że trochę wyolbrzymiasz. Z tekstu wynika że jesteś na studiach/ liceum. I spodziewasz się że za każdą dobrą ocenę całe miasto poklepie cię po plecach i pogratuluję? Może zabrzmię jak ekspert od depresji, ale : wyjdź na zewnątrz, znajdź kolegów, nie martw się


edit: zastanawiam się czy nie
  • Odpowiedz