Wpis z mikrobloga

@Zekkeh: Wystarczy się przejść do Kaśki na dole i ona sama to załatwia i przyjmuje, nic nie trzeba latać jak się wie co i jak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@laress: Chyba, że miałeś takiego pecha i męczyłeś się z takimi pasztetami jak ta Renatka co ją Anetka miała w wychowawczej, o kurde czasami aż źle się robiło.
  • Odpowiedz
@Rilekt: A angielski z Longerem? / aka skiermańskim /
jak tak to współczuję w #!$%@? - lekcje nudne, on sam nudny, sucharami rzuca i ogółem meh. Ale nie musisz go słuchać, śpiąc na jego lekcjach miałem 92 z rozszerzenia, będzie dobrze jak coś.
  • Odpowiedz
@laress: U nas raczej Longer (bo taki long, ale w drugą stronę hehe), wielki fan Star Treka i Wielkiej Brytanii, naczelny komandor statku galaktycznego "Suchar C01"
  • Odpowiedz
@Rilekt: kiedyś tak mi truł dupę, że nic nie robię, że udałem fana tych jego komiksów, z szafki mi wyjął jakieś i sobie czytałem na lekcjach i nic nie robiłem a potem "no no bardzo fajne, sorze dzięki"

longerfejs.gif
  • Odpowiedz
@Zekkeh: @Rilekt: kiedyś się jeszcze z nim o Sherlocka spiąłem, bo typ zupełnie nie skumał jednej akcji z serialu i zinterpretował jak chciał a potem mi wmawiał, że ma rację.

i co, i co?

i wyszło na moje kurna jego mać.
  • Odpowiedz
@laress: Oj ta, w głowie puste, na wosie #!$%@? o zaletach Unii, na historii #!$%@? od czapy, niby skończyła Informatykę, a raz kazała nam robić strony www w MegaCadzie na jakiejś tam lekcji... XDD
  • Odpowiedz