Wpis z mikrobloga

@footix: @Theos: Ręka Caballero była w bramce, kiedy piłka jeszcze w niej nie była, więc nie jestem pewien, czy był spalony. Ale na pewno był spalony przy dośrodkowaniu.

Z błędów sędziowskich to IMHO jeszcze Shmelzer powinien dostać drugą żółtą. Oczywiście nie zrobił krzywdy zawodnikowi Malagi, ale pchnął dwiema rękoma jego głowę, mógł za to nawet od razu czerwoną dostać.
@Czajna_Seczen: Ręce nie są brane pod uwagę przy spalonym.

Interpretacja FIFA do 11 artykułu (Spalony) o przepisach gry w piłkę nożną:

bliżej linii bramkowej przeciwnika oznacza, że jakakolwiek część głowy, tułowia lub nóg jest bliżej linii bramkowej przeciwników, niż zarówno piłka jak i przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej. W definicji tej nie bierze się pod uwagę rąk zawodnika.
@Czajna_Seczen: @footix: True, w definicji spalonego nie ma podziału na pozycje na boisku, więc obowiązują nas cały czas "części ciała, którą można zagrać piłkę", czyli wszystko z wyjątkiem rąk od ramion w dół

@Czajna_Seczen: Wybacz, nie dysponowałem żadnym screenem, jechałem według tego co widziałem, a jak już sobie zakodowałem że były dwa spalone, to po #!$%@? mam to sobie potem dokładnie odtwarzać :)

W każdym razie happy end, mamy