Wpis z mikrobloga

Przyszła jesień, z tej okazji zrobiłem z różowym serię wianków jesiennych z papieru. Wszystko ręcznie składane, z włoskiego ozdobnego papieru pokrytego sproszkowanym złotem.

Pozwolę sobie wrzucić tag #fotografia, bo to są moje kompozycje, wybaczcie, pierwszy raz takie coś tworzyłem do zdjęć produktów, może macie jakieś uwagi. Strasznie dużo kombinowania ze oświetleniem jest, aby barwy papieru wyglądały jak najbardziej naturalnie i nie było cieni.

#chwalesie #hobby #rekodzielo #origami #jesien

#origamizbeskidu [Cudeńka z Papieru](https://www.facebook.com/Cudeńka-z-papieru-911046945582749)
kakaowymistrz - Przyszła jesień, z tej okazji zrobiłem z różowym serię wianków jesien...

źródło: comment_C4DPnkGyThgA3gu8ZMLqV4Yz1RPsTlhq.jpg

Pobierz
  • 6
@kakaowymistrz: Wianki bardzo ładne i podoba mi się kompozycja na pierwszym zdjęciu. Oświetlenie na nim też wypada najbardziej naturalnie. Jeśli chodzi o fotografię produktową to wydaje mi się że pozostałe elementy kompozycji powinny być mniej rzucające się w oczy, żeby nie odciągały wzroku od wianuszka. Poza tym na pierwszym zdjęciu jest większy odstęp między wiankiem a większością innych elementów kompozycji przez co jest lepiej wyeksponowany, a na miniaturce drugiego zdjęcia już