Wpis z mikrobloga

Nowy nabytek: Alien Box Modz 3x18650 Aluminium. Wyposażenie:

-konektor fatdaddyvapes v4 Low Profile
-Voltomierz
-przysick mitec 1601(16mm)
-dodatkowe magnesy.

Boxik zajebisty. Dawno nie miałem w rękach mechanika, a ten w stu procentach mi odpowiada. Trzy baterie równolegle to kupa czasu pracy na bateriach. Spadki, widziałem o wiele gorsze na boxach mechanicznych. Przycisk to po prostu odrębna bajka, jest tak kilkalny, że już klikalniejszy być nie może. Żeby nie było tak pięknie, to mimo zastosowania dodatkowych magnesów trochę się przesuwa. Chyba będzie trzeba do naprawić, myślę nad założeniem jakiś zawiasów lub mocniejszych magnesów(nie chce dopuścić do sytuacji, w której żeby otowrzyć boxa potrzebuje łomu).

Koszt: 325 zł
Ocena:7/10

#epapieros #epapierosy
Pobierz
źródło: comment_yhIp7D0l4XPC7hcqGcvPt5jLCcu2rsHf.jpg
  • 15
@wzr1one: Nie, W się zmienia tak jak to w mechaniku. Nie ma stabilizacji. Nie ma elektroniki, która by implementowała jakiekolwiek zabezpieczenia. Masz tylko mofesta. To jest jak ruruka, tylko, że 3 akumulatory.
@qwed: Przy napięciu bez parownika(4,07V), po podłączeniu Mephisto z Fused Claptonem(0,16Ohma), miałem napięcie 3,8V. Różnica to właśnie chyba spadki, zgadza się?
@GaHee: nie jest źle jak takie spadki przy tym oporze. Dobry zakup według mnie. Ja może zamówię smpl albo 4nine bo ciągnie do mechanika.
@qwed: Napięcie 3,82V, grzałka 0,22 Ohma, napięcie 3,53. Spadek 0,29V. Dobry wynik czy #!$%@?? IMO, dobry wynik. Według tej listy, te rurki mogą lizać mu pięty.
@qwed: To to wiem. Ja jestem zadowolony, mogliby tylko podciągnąć i zmienić te hammody na coś innego. Bo trochę już szpetne jest aluminium.