Wpis z mikrobloga

@kha_zix: Też mam problem ze zrozumieniem logiki narracji prezydentury PAD - ewidentnie widać nie ma ją o co się przywalić. Z Prezydentem Lechem Kaczyńskim było podobnie ale wtedy byłem zaślepiony manipulacjami medialnymi, dziś jest mi wstyd za tamten brak czujności.
  • Odpowiedz
@kha_zix: nie rozumiem co w tym skandalicznego w sumie. To jest jakaś polityczna reguła, że Prezydent nie może się spotykać z ludźmi, których zna, a którzy też są politykami, u nich w domu po którejś tam godzinie? Gdzie ten skandal?

@johncreasyy: ten jej uśmieszek mnie drażni. Widać, że to taktyczna próba dyskredytacji rozmówcy.
  • Odpowiedz
@kha_zix: no dobra, ale nawet jeśliby się Duda spotkał z Kaczyńskim po tej dziesiątej u Kaczyńskiego w domu, to co w tym skandalicznego? Tak jakby się znali, bo pracowali razem trochę czasu, nie? To prezydentowi już nie wolno się spotykać ze znajomymi po dziesiątej u znajomych?
  • Odpowiedz
@kha_zix: w PO już zostali sami debile. Puszczać Pitere przed kamerę to jest partyjne samobójstwo. Ta kobita budzi straszną irytację, podejrzewam, że u każdego.
  • Odpowiedz
@dziaru:

Platforma strzeliła sobie w stopę wybierając kopacz na premiera. Dziwie się że nie ma tam nikogo kto przejąłby władzę, choćby np. schetyna. Albo im nie zależy, albo kopacz ma jakieś haki na resztę.
  • Odpowiedz
@johncreasyy: @PranieMuzgu: @dziaru: @kha_zix: @Codringher: @fuser: @PanWitold:

Xdd film pod tytułem jak zrobić furvve z logiki.
Krytykują kogoś za coś co sami robią na 10x większą skale
PAD z kaczafim spotkali się aż raz a PEK ciska na spotkania z donkiem co tydzień. xd
Tam samo z kilometrówkami. Pad wyjeździł bodajże 11-12 tysięcy przez 3 lata i to na służbowe dojazdy ? xddddd gdzie kopacz sama się przyznała, że fruwała do córki za hajs
  • Odpowiedz