Wpis z mikrobloga

ale fakt, pierwszy raz w życiu nie mogę czegoś znaleźć w odmętach sieci.
Pobrałem juz 1 wersje ale jest ruski lektor
a 2 wersja niby w jakimś stopniu bieda hd (900mb 30 min) ale coś tnie obraz strasznie tak jakby komp nie wyrabiał... Swoje lata ma ale normalnie 1080p tutaj oglądam, więc myśle ze to jakiś strasznie wymagający kodek czy coś...
@hpiotrekh: w miare zjadliwa wersja, tylko 20 seedow na open trackerze... Mam prędkośc 300kb/s ;/
Dzięki za wyszukanie bo samemu nawet tego bym nie znalazł poprzez upośledzenie wyszukiwarki na catcie, (wpisywałem samo entourage i sortowanie po seedach i nie ma tego na pierwszych 2 stronach gdzie już są pozycje po 5 seedow)
@hpiotrekh: Kiedyś tego próbowałem i była nawet spoko alternatywa dla otwartych trackerów, jednak nic nie pobije tego jak się ma dostęp do 2-3 pożądnych trackerów :P Kiedyś miałem sporo kont ale już kilka lat korzystam tylko z btgigs i jest naprawde strasznie wygodnie, dobre wersje, przy 3-4 seedach transfer leci po kilka mb, do tego spora baza ( dopiero dziś byłem zmuszony szukać gdzie indziej) :P.
@Otsego_Amigo: maldok31@gmail.com
Shella nie planuje, ale necik obecnie 150/15 takze mysle ze jakos wyseeduje to co pobiore :) (na btgigs mam staty 3.9tb do 1.3, choc tutaj jest masa free pozycji i bardzo łatwo sie utrzymać)
Z góry dzięki
Podepnę się, żeby nie zakładać nowego tematu.
Odkąd padł Freshon straciłem dostęp do seriali, których trudno szukać na otwartych trackerach.
Mam konta na Btgigs, TL, TB, SCC, wysokie ratio, shell, staż 10 lat :)
Poratuje ktoś zaproszeniem na BTN, BitmeTV, IPT?
Stawiam dobrą flaszkę.