Wpis z mikrobloga

@adrix: co to? jak przedstawiasz coina napisz coś o nim. Gdzie jest handel, gdzie wątek forum, jakie innowacje itd itd jakie za i przeciw. Skąd mamy wiedzieć co to jest.
@Alphabet: Ok. Nie ma problemu, już piszę kilka słów w skrócie, dlaczego uważam ten coin za godny uwagi.

Twórcami projektu są właściciele i ludzie powiązani z wieloma znanymi firmami na świecie. Między innymi współwłaściciel "Uber", założyciele "King", szef rozwoju "facebooka", dyrektor strategii "Xapo" oraz inwestorzy z branży muzycznej etc.
Coin ten ma być w założeniu prosty, przyjazny i łatwo dostępny dla zwykłego mainstremowego użytkownika, transakcje są praktycznie błyskawiczne, w przeciwieństwie do
@adrix: Trochę to nastawione jest moim zdaniem na hype i zrzut. Pomyśl 2,4 miliarda Neurcoin. To mega ogromna podaż. Jaką masz pewność że inwestorzy nie zrzucą tego na rynek?:) Nikt tego nie zagwarantuje:)
@adrix: "Przedsprzedaż rozpoczyna się 28 kwietnia 2015. Zespół "NeuCoin" zapewnia, że ​​jeśli platforma "NeuCoin" nie zostanie uruchomiona do września, zostaną zwrócone środki otrzymane z przedsprzedaży. Zebrane fundusze będą przechowywane w depozycie przed emisją monet. "

no i pojawiła się ta platforma??
100,000,000 NEU było dostępne w presale i one są obecnie zrzucane na rynku, drugie tyle należy do głównych inwestorów, którzy mogą upłynniać max 2% rocznie, czyli obecnie jest z tego co wiem 200,000,000 NEU w obiegu i raczej bardziej opłaca się zamrozić tego coina żeby dostawać kolejne coiny około 100% więcej rocznie.
@adrix: a nawet na bitcoinalk są głosy że przy tak ogromnej podaży adekwatna cena do możliwości tego coina to cena około 50 satoshi jako rozsądna cena. I myślę że zmierzamy w tą stronę.
@Alphabet: Ja uważam że nie ma szans na taką cenę. Obecnie jest w obieku 3,3% całej puli która będzie, wszystkie te coiny były sprzedane w przedsprzedaży po 0,01$ = 1NEU, obecna cena to około 0,011$ = 1NEU, nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby sprzedawać tego coina, chyba lepiej wrzucić go na "lokatę" 100%, niż sprzedawać obecnie bez zysku.
@Alphabet: 50 satoshi? Jak to liczysz? Jaką kapitalizację zakładasz przy tej cenie? Przecież obecnie jest 3,3% w obiegu.

Obecnie mamy w obiegu 100,000,000 * 0,00000050 = 50BTC <- Uważasz że to jest realna kapitalizacja dla coina który miał finansowanie w presale rzędu ponad 2000 BTC?
@adrix: finansowanie w presele nie ma znaczenia. Taki GEMZ miał nie mniejsze finansowanie w presele i kurs spadł po presele i podnieść się nie może. Jednym słowem już nie jeden projekt miał super finansowanie w przedsprzedaży a potem była wielka lipa
ja już zbyt wiele straciłem na tego typu inwestycjach długoterminowych że już nie wchodzę w nic co nie nazywa się BTC, ETH i LTC i nie wchodzę w nic czego
W ostatnim wpisie sie pomyliłem w presale zebrali 4000BTC.

Nie namawiam nikogo do zakupu tego coina. Osobiście sam w niego wszedłem, bo uważam że ma szanse na rozwój. Twórcy mają konkretne cele, a to jest najważniejsze.
@Alphabet: Nie musisz mieć nic uruchomionego ... Korzystasz z interfejsu www ( https://www.myneucoin.com/en/ ), który jest odpowiednikiem bitconowego walleta blockchain.info, tutaj deponujesz środki do swojego portfela i blokujesz je na "lokacie". Po wybranym okresie inwestycji masz z powrotem twoje środki + procent zysków na koncie.
@adrix: no właśnie ja akurat w takie cuda nie wierzę. Nie wierzę w coś co jest trzymane ONLINE. już zbyt wiele wałków widziałem w świecie krypto jak zniknięcie super giełdy Mintpal i innych z naszymi BTC.
@Alphabet: Masz prawo nie ufać. Twórcy zapewniają że wallet online działa jak blockchain.info, czyli tylko użytkownik ma dostęp do swoich kluczy i może w każdej chwili stworzyć kopię i go odzyskać.