Wpis z mikrobloga

@localh0st: @kiernek: @Scorpio412: @dadas: @hypation: @Jojne: @Kick_Ass: @bocznica: @mambol @Ineptus
i inni z #motowarszawa

Sprawdzam pogodę co chwila, przed 17stą ma pokropić minimalnie i później już ma być ładnie :) więc grill aktualny

Tak jak mówiłam - ja nie pojeżdżę, mogę wyjechać po Was tylko kawałek. Dlatego proponuję ustawkę jutro o 16.30 na Orlenie w Zielonce >>klik<< i stamtąd pojedziemy razem.

Jeżeli ktoś może i chce podjechać wcześniej do mnie to zapraszam bo nie ukrywam, że przyda mi się pomoc w ogarnięciu grilla :) poza tym nie jestem najlepsza w jego rozpalaniu ;)

Plan jest taki: spotykamy się na Orlenie, po drodze zajeżdżamy do sklepu gdzie każdy sobie kupuje mięsko jakie chce i jedziemy grillować.

Jeżeli jeszcze ktoś z #motowarszawa ma chęć dołączyć to niech odpowie pod tym wpisem.

Miejsca nie jest dużo ale raczej się pomieścimy :) @bocznica i @kiernek - jeżeli nie zdążycie na 16.30 to dojeżdżajcie później, macie do mnie numer telefonu

Jeżeli są pytania to pytać
Pobierz trysekcja - @localh0st: @kiernek: @Scorpio412: @dadas: @hypation: @Jojne: @Kick_Ass: ...
źródło: comment_VYrx7G7NORVr2bE44kY0EbLOAfceJTtF.jpg
  • 20