Wpis z mikrobloga

Jako, że wyszedł nowy update MIUI (dokładniej MIUI 5.9.24), a wraz z nim możliwość indywidualnego ustawienia motywu pod siebie (co, gdzie, jak, po co i dlaczego w wyżej załączonym odnośniku) poszperałam trochę i udało mi się wyszperać kolejny, przyjemny dla oka motyw którego nazwę wykrzyknął kiedyś tam Archimedes... po prostu "Eureka". Jasna kolorystyka może być nieco myląca, kiedy spojrzy się na tapetę i na lockscreen. No i standardowo brak krzaczków. Jedynie dwa minusy, ale to takie tyci tyci, że rzekłabym że to zboczenie i #piekloperfekcjonistow. A rozchodzi się o angielskie nazwy dni tygodnia na lockscreenie i jasną czcionkę np. w oknie dialera (jasny kolor informacji w belce jest dość mało widoczny) co trochę irytuje i trochę mnie odpycha do dalszej współpracy z tym motywem, bo ja lubię jednak mieć wszystko na tip top. ;-)

Generalnie motyw polecam jeżeli komuś nie przeszkadzają wymienione przeze mnie mankamenty.

Eureka
Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/23a35d06-f95e-492f-ab28-fff151c50fcc

#bestmiuitheme #miui #xiaomi
souriss - Jako, że wyszedł nowy update MIUI (dokładniej MIUI 5.9.24), a wraz z nim mo...

źródło: comment_3FvGdfA4dBicaWyNjsz3nOy651ga5FG8.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fatall1ty: Jednak zostawiłam sobie ten motyw. Podoba mi się ta czerwień i ikony. Lockscreen, to JAKU6 (w tym tagu, któryś z wcześniejszych wpisów). A czcionka Calibri.
  • Odpowiedz