Wpis z mikrobloga

@grzesiek23Gda: Dopuszczalna jest prośba o zakopanie za duplikat lub informację nieprawdziwą, jeśli to odpowiednio uzasadnisz, czyli podasz link do duplikatu lub udowodnisz, że znalezisko jest zmanipulowane.
  • Odpowiedz
@alkan: A no fakt,
Zbaczając z tematu dziwi mnie, ze masz w sobie tyle chęci, aby walczyć z propagandą na Wykopie.
Nie raz juz widziałem Cie w kwestii mocno sprzecznej z ideologią społeczności Wykopu
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: a jak lubi dzieci, konkretnie dziewczynki, to będziemy pisać za każdym razem "p-----l heteroseksualista"? czy może jednak redundancja pojęć ma w tym przypadku jakiś cel?
  • Odpowiedz
@paziu: Nie wiem, jaki cel miał autor znaleziska, ale wciąż nie zmienia to faktu, że skoro p-----l 'lubi chłopców', to ma również skłonności homoseksualne.
Fakt, tytuł znaleziska jest zupełnie nietrafiony, bo dopiero opis jako-tako nakreśla sytuację.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: tak, tak samo gdyby nie jadł mięsa, to byłby wegetarianinem. ich homoseksualizm nie jest problemem, tylko p-------a. mogą iść w parze, ale nie muszą. korelacja nie oznacza przyczynowości.
  • Odpowiedz
@paziu: Ale ja nie twierdzę, że homoseksualista = p-----l. Takie wnioski raczej próbuje wysnuwać autor znaleziska. Ja tylko twierdzę, że nie ma nic złego w tym, że skoro TYCH DWÓCH konkretnych p-------w upodobało sobie chłopców, to są również osobami o skłonnościach homo. Homosie nie są jakimiś świętymi krowami, żeby mówić o nich tylko dobrze. Chcąc nie chcąc, są w większości nieakceptowani przez społeczeństwo, bo to zwyczajnie nie jest nic normalnego.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan:
nic ci takiego nie imputuję i nie dbam o to, co w życiu akceptujesz. mówię tylko, że wyraźne zaznaczanie homoseksualizmu to zwyczajna gra na emocjach. w polskich więzieniach większość religijnych to katolicy - jakoś nie widzę, żeby taka GW przy każdej możliwej okazji pisała "Mirosław X., katolik oskarżony o defraudację...".

Homosie nie są jakimiś świętymi krowami, żeby mówić o nich tylko dobrze. Chcąc nie chcąc, są w większości nieakceptowani
  • Odpowiedz
@paziu: To już ustaliliśmy, że znalezisko to jawna manipulacja i granie na emocjach - i z tym się zgadzam.
Co do normalności homoseksualizmu, to proponuję nie wchodzić w ten temat, bo z góry wiadomo, że się nie dogadamy, a dyskusja prowadząca to kłótni jest bezsensowna.
  • Odpowiedz