Wpis z mikrobloga

Brzeg jak najbardziej ma potencjał na jedną kawową sieciówkę.


@fixie:

Nie ma potencjalu. Ludzie w mniejszych miejscowosciach nie sa tacy chetni wydawac wiecej, tylko dlatego, ze jest to jakas sieciowka. Sieciowki powstaja tam, gdzie masz bardzo duza liczbe potencjalnych klientow, ktorzy zaplaca wiecej za fakt picia w czyms bardziej modnym. Biznesu nie otwiera sie, zeby zarobic ciut wiecej, niz wynosza koszty. Interes otwiera sie, zeby naprawde zarabial.

Dlatego tez, nie otwiera
@sylwek2k: w sierpniu 2 razu przejeżdżałem przez Kępno, jest tam McDonald's. W czwartek wieczorem po 23 kolejki... W niedziele po 21 jeszcze większe.. Zapytałem dziewczyn które siedziały obok skąd tutaj tyle ludzi. Mówią, że nic się nie dzieje w ich mieście.
w sierpniu 2 razu przejeżdżałem przez Kępno, jest tam McDonald's.


@kendi:

Ale jest tez umieszczony przy trasie. Przy 14 tysiacach mieszkancow nie mialby odpowiedniego potencjalu (piwa tam nie kupisz przeciez :P )
@Jelen_Szlachetny: masz mylne pojęcie męskości
@sylwek2k: brzeg leży przy DK94. Nie jest popidowa, jest kilka sporych zakładów pracy, jest jednostka wojskowa. Turystyka się kręci. Jedyne czego brak to CH, a to przecież w nich głównie lokuja się sieciówki. W takiej Nysie jest Mc, a ani tam ważnej drogi, ani też bogactw.
@fixie: Bombonierka na mieście :) warto zajechać do restauracji Ratuszowa, nie znam się na kawach, ale znam goscia który handluje kawa(wlasna mieszanka) i stwierdził, że nigdzie w Polsce czy w kilku miastach Europy nie pil lepszej niż tam. Maja leciwy odrestaurowany ekspres sprowadzony 20 lat temu, który niby jeszcze przed parzeniem kawy podgrzewa ziarenka.