Wpis z mikrobloga

Witajcie, poszukuję serialu animowanego, prawdopodobnie w stylu anime, nadawanego na programie AXN w latach, o ile pamięć mnie nie myli, 2005-2006. Zwykle nadawali go w późnych godzinach nocnych dla dorosłych widzów. Do dzisiaj mam wrażenie, że kobieta przedstawiona w serialu była wampirzycą, a dokładniej odznaczała się smukłą sylwetką i czarnymi włosami do ramion, z charakteru również nie była przedstawiona w dobrym świetle. Pamięć co do serialu bardzo mocno mi się już zamazuje, ale zdołałam napisać chociaż odrobinę tego co w niej pozostało. Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #anime #chinskiebajki #bajki i #kreskowki
  • 9
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Tak, w pierwszej kolejności tak uczyniłam, nawet znalazłam starą ramówkę programu w archiwum, ale niestety nic nie znalazłam. Niestety to nie "Vampire Knight" (,)
  • Odpowiedz
@sarahsunny: Halo. Nie poddajemy się. Kolejna propozycja: Blood+

Jeśli to nie to - spróbuj jeszcze pomyśleć czy na pewno wskazałaś dobre ramy czasowe. Pamięć bywa zawodna i mogło się tak zdarzyć, że się pomyliłaś i leciało to później(choć zazwyczaj pomyłka idzie w drugą stronę - "No tak, dobrze pamiętam, jak to oglądałem... CO? TO BYŁO 10 LAT TEMU? No patrz Halinka jak ten czas szybko leci.").
  • Odpowiedz