Wpis z mikrobloga

NIE POLECAM #pizzeria #pizza #quattro w #poznan na #orlabialego. Pizza przyjechała po 100 minutach (ponad 40 od czasu sugerowanego), zimna, kierowca nieogarnięty nie wiedział czy na #pizzaportal mamy opłacone zamówienie czy nie. A na deser? PIZZA BEZ SOSU POMIDOROWEGO. NIE POLECAM
stoliknumer27 - NIE POLECAM #pizzeria #pizza #quattro w #poznan na #orlabialego. Pizz...

źródło: comment_KYm9FuBtzVOzuGHPIlw1PUYB3PuxcRRD.jpg

Pobierz
  • 20
@Akuku69: nie wiem, miał być ser topiony, chyba wzięli to zbyt serio.
@scharlottka: Quattro było naszą ulubioną i najlepszą pizzerią, ale dzisiejsze zamówienie całkowicie zawaliła budowaną od wielu miesięcy renomę. I ten poprzedni kierowca, to po prostu najlepszy przemiły gość dowożący pizzę, jakiego znam!
Quattro było naszą ulubioną i najlepszą pizzerią, ale dzisiejsze zamówienie całkowicie zawaliła budowaną od wielu miesięcy renomę.


@stoliknumer27: Sam widzisz że jechała 100minut zamiast godziny, dostawca nie zorientowany czyli albo mieli młyn albo są jakieś zmiany, bez sensu robić aferę w internecie skoro to jednorazowe i przedtem byłeś wiele razy zadowolony. Zadzwoń do nich, napisz do pizzaportal, pewnie dostaniesz zwrot kasy i jakiś gratis czy bon za taką pomyłkę.
@Lacik: musi być naprawdę dobra oliwa, czasami z dodatkami suszonych pomidorów lub innych dodatków. Skraplasz, moczysz, fajnie intensyfikuje smaki jeśli są dobre dodatki, i tak nie zasusza gdy się je. A sosy jak np. czosnkowy to zabijają cały smak pizzy. Sam to doceniłem, bo wcześniej lubiłem z sosami, a teraz nie wyobrażam sobie jeść pizze z czymś innym jak oliwa :)