Wpis z mikrobloga

Tak mnie nagle coś olśniło podczas oglądania 12. epizodu... Pewna sprzeczność fabularna (jakby mało ich było ;p)


Tak naprawdę obrazek znalazłem tylko po to, by dodać wpis ;p Coraz ciężej mi wyszukiwać jakieś fajne, ale póki jest premium na pixiv to daję radę ( ͡ ͜ʖ ͡)
edit:


#randomanimeshit #charlotte #naotomori #
nihon - Tak mnie nagle coś olśniło podczas oglądania 12. epizodu... Pewna sprzeczność...

źródło: comment_MNjLe0lo8sjPwr6DuPP3n4cB64foZ0QZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bastek66:

Zbyt serio traktujesz komedyjkę.

komedia komedią, ale tam się roi od wątków zaczętych tylko po to, by je porzucić, cały czas wałkowany jeden motyw, a można było skupić się na innych rzeczach

nie rozumiesz że skala jest od 1 do 10 a nie od 5
  • Odpowiedz
komedia komedią, ale tam się roi od wątków zaczętych tylko po to, by je porzucić, cały czas wałkowany jeden motyw, a można było skupić się na innych rzeczach

@nihon: Bo to jest adaptacja mangi w której te wątki są ciągle kontynuowane

Stosuje skalę, jaką stosuję od dawna ze wszystkim, np. jaką zawsze spotykałem w pismach z grami

I ona jest beznadziejna, pisma z grami rzadko wystawiają oceny 1-4 a powinny.
  • Odpowiedz
Ja jestem dość rozczarowany, po takich seriach jak clannad, AB (moje ulubione anime) czy też little busters liczyłem na coś równie dobrego, tymczasem dostaliśmy bardzo przeciętną serię którą zapomni się zaraz po obejrzeniu. Dałem temu 6/10 a to i tak w głównej mierze za muzykę i parę dobrych momentów (m.in pierwsza połowa 1-szego odcinka). Ogółem to strasznie szkoda...
  • Odpowiedz
@Videleck: AB! jest fajne, ja wysoko oceniłem za końcówkę. Ale nie tak wspaniałe, jak ludzie je opisują. Musiałem 2x podejść. Nudziło mnie te ich przedzieranie się pod ziemią. Ale jeżeli to Twoje ulubione anime, to mało widziałeś ;p
  • Odpowiedz
@nihon: Są różne gusta, obejrzałem już ponad 50 anime ale AB pozostało moim ulubionym (zaraz po nim jest Tasogare Otome x Amnesia i Watamote), manga też jest bardzo dobra. A samą serię obejrzałem już 5 razy, zawsze daje mocne feelsy ()
  • Odpowiedz