Wpis z mikrobloga

Tak mnie nagle coś olśniło podczas oglądania 12. epizodu... Pewna sprzeczność fabularna (jakby mało ich było ;p)


Tak naprawdę obrazek znalazłem tylko po to, by dodać wpis ;p Coraz ciężej mi wyszukiwać jakieś fajne, ale póki jest premium na pixiv to daję radę ( ͡ ͜ʖ ͡)
edit:


#randomanimeshit #charlotte #naotomori #
nihon - Tak mnie nagle coś olśniło podczas oglądania 12. epizodu... Pewna sprzeczność...

źródło: comment_MNjLe0lo8sjPwr6DuPP3n4cB64foZ0QZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawdziłem i faktycznie takie coś nie miało miejsca ;p BTW oglądanie pierwszego odcinka po tym wszystkim, co widziałem i oglądanie Nao jak się dopiero pojawia... miałem ciary (ʘʘ) Mówcie co chcecie, ale ja tę serię będę dobrze wspominał i nawet polecał znajomym ;p poza pewną ilością absurdów w środku jest imo bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@Votlipak: xD rozumiem, że taka moda, by to hejcić, ale czekam na jakieś argumenty. Zalet mogę wymienić mnóstwo i dlaczego mi się to podoba, ale może na końcu po emisji będę pisał reckę, teraz mi się nie chce.
  • Odpowiedz
@nihon: jednowyniarowe postscie, edgdy fabuła która w dłuższym rozwinięciu nie ma absolutnie sensu, IDIOTYCZNE wręcz i w---------e wstawki pseudo konediowe, które niszcza już i tak mizerny klimat, do tego przedramatyzowane. Zamiast współczuć bohaterom byłem znudzony. Zresztą nawet nie było mi ich żal, bo nie dało się ich nawet polubić. Podczas seansu odcinka z "uoadkiem" głównego bohatera siedziałem cały odcinek z facepalmem nie wierząc ze można zrobić coś tak zenujacego. No
  • Odpowiedz
@Votlipak: szkoda że mam zupełnie inne wrażenia z oglądania ;p W sumie nie szkoda, ja tam się cieszę, że mi się podoba. Jednowymiarowe postacie?! To co powiesz o Umaru, którego tutaj nikt tak nie hejci. No ale ta, Umaru nie aspiruje do serii ambitnej, a Charlotte to już na wykopie dziecko do bicia od miesięcy ;p Mnie to nie bardzo interesuje, ważne że ja oglądam z przyjemnością. Co do końcówki
  • Odpowiedz
@nihon: Umaru jest świetna komedia do odprężenia, nic nadzwyczajnego - po prostu jest dobra i w pewnym sensie odzwierciedla postawy wielu "nerdow" którzy sa into gry i bajki - dlatego dobrze się im to ogląda.

Myślę, ze w moim przypadku zawiodły mnie (jeśli chodzi o Charlotte) wielkie nadzieje. Jestem wielkim fanem twórczosci Maedy i sądziłem, ze w tym przypadku mnie nie zawiedze. No coz, raz pod wozem raz na wozie.
  • Odpowiedz
@Votlipak: żałuję, że niechcący usunął mi się wpis jak wypisywałem szczegółowo, co złego jest w Umaru i opisywałem każdą ważniejszą postać w tej serii. W pewnym momencie brakowało mi już zamienników na "jednowymiarowy", "szablonowy", czy "płytki". Może najdzie mnie ochota, by to napisać od nowa. Umaru zasługuje na max 6/10.
  • Odpowiedz
@nihon: 6/10 to dalej dobra ocena. Na mojej liście większość przecoetniakow ma taka ocenę xD

Źle bajki kończą sie na 5/10. Swojego zdania nie zmienię i nie uważam, ze robię to dlatego ze taka moda jest, bo akuratnie zdanie innych mam daleko w tyle. Dla mnie Charlotte to zdecydowanie mocne 5/10. Chciałbym dac więcej, ale w zasadzie nie mam za co. Chyba ze coś zmieni ostatni odcinek, ale wątpię.
  • Odpowiedz
Jestem wielkim fanem twórczosci Maedy i sądziłem, ze w tym przypadku mnie nie zawiedze. No coz, raz pod wozem raz na wozie.


@Votlipak: musiałem sobie zrobić research :D
Clannad - spoko
Kanon - bardzo mi się podobało szczególnie pod koniec
Air -
  • Odpowiedz
@Votlipak: ja z kolei mojego dość długiego (?) stażu nawet największego crapa bie dropnalen. W dwóch przypadkach byłem bliski, ale jakoś skończyłem ten maraton masochistyczny. To jest przy Omamoru Himari u Glasslip...
  • Odpowiedz
@Votlipak: szkoda mi czasu na crapy, skoro mam olbrzymie zaległości i mnóstwo lepszych serii do obejrzenia. Życie jest za krótkie, by marnować czas na gówna.
  • Odpowiedz
@nihon: ja juz swoje widziałem, nieistotne ile ale dość sporo. Od zawsze po prostu mialem poczucie, ze jak już coś zacząłem to skończyć to muszę - dzięki temu poznałem kilkadziesiat niedocenionych tytułów, które povzatkowymi epkami nie rokowaly zbyt dobrze. Ot, takie zboczenie.
  • Odpowiedz
co złego jest w Umaru i opisywałem każdą ważniejszą postać w tej serii. W pewnym momencie brakowało mi już zamienników na "jednowymiarowy", "szablonowy", czy "płytki". Może najdzie mnie ochota, by to napisać od nowa.

@nihon: Zbyt serio traktujesz komedyjkę.

Umaru zasługuje na max 6/10

I nie rozumiesz że skala jest od 1 do 10 a nie od 5 do 10.
  • Odpowiedz