Wpis z mikrobloga

Jednak nie skończyło się na CADzie. Mam testową wersję IRONCADa. Nawet dzwonili do mnie żeby mnie zweryfikować i pytali do czego będę używać ich aplikacji xD Po 9 dniach okresu próbnego postanowiłem że przysiąde na poważnie do tego programu. Po 3 godzinach powstał szkielet (ściany bez żadnych otworów) i będę się zabierać za dziurki. #ironcad #cad #obudowagrzesia
G.....4 - Jednak nie skończyło się na CADzie. Mam testową wersję IRONCADa. Nawet dzwo...

źródło: comment_ZVom9h6eL7pWKIlp5z76mptQhtaAgmlI.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet dzwonili do mnie żeby mnie zweryfikować i pytali do czego będę używać ich aplikacji xD


@Grzesiek4: po prostu nie mogli się nadziwić, że ktoś w końcu podał prawdziwy numer telefonu. xD

A tak z ciekawości: o co pytali?
  • Odpowiedz
@Grzesiek4 ano trochę tak, ale w pracy przesiadlem sie na IronCADa i musze z nim życ ( ͡º ͜ʖ͡º).

Ogranij Inventora, najbardziej intuicyjny, a do drukarki 3D jak znalazl. Poza tym nie wiem na ile w tym świeży jesteś ale polecam stronę GrabCAD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Grzesiek4 fusion ma to do siebie że nad jednym projektem moze pracować kilka osob, online, nawet bez zainstalowanego programu - ale jak narazie uważam ze ten program tak za 3-4 lata moze nawet przebić inventora, jak narazie jest takim... pomocniczym
  • Odpowiedz