Wpis z mikrobloga

@paulakucia: tez zamowilem tego mysza, jak za 25zl to jestem zadowolony, azczegolnoe, ze zamowilem wczoraj przed 16 a dzis juz o 13 bylo wszyatko w paczkomacie. A no i do tego dokanalowki za 15zl ;
@MaclawPL: Plecak wygląda jak na zdjęciu, kieszeń na laptopa ma jakby piankę o grubości około 0,8cm i stanowi oddzielną część plecaka (chodzi mi o to, że jest przyszyta, ale od dołu można tam włożyć palce), na dole też jest taka pianka jak na bokach. Plecy plecaka są jeszcze czymś wzmacniane. W tej drugiej większej kieszeni jest miejsce na długopisy, inne pierdoły, nawet przewidziane miejsce na scyzoryk. Mała parasolka bez problemu się
Pobierz Baero - @MaclawPL: Plecak wygląda jak na zdjęciu, kieszeń na laptopa ma jakby piankę ...
źródło: comment_GX069b19fjiq4Ho9njo39ctxnEHDASP9.jpg
@paulakucia: a ja jakiś czas temu kupiłem tą samą myszkę za 70 ziko w Selgrosie i do tego torbę (chciałem plecak) za 30 (,)
Ogólnie torba tylko na laptopa, jak gdzieś wychodzę i chcę spakować zeszyt, długopis czy cokolwiek to zawsze torba wypchana, a jak wyciągam laptopa to ten się rysuje...
Nie polecam :c