Wpis z mikrobloga

@n0xx:
No przerażające...
nabijanie się z kogoś kto nazywa się "Miriam Shaded" że słabo mówi po polsku xD
serio można być tak głupim?
  • Odpowiedz
@sermaciej: Ojj widze jesteś znawcą jej biografii xDDD
Zresztą kolejny raz się kompromitujesz debilnym trollingiem, bo miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, tylko środowisko w jakim się obracasz.
  • Odpowiedz
@erbo: Ojj, widzę, że ty się c---a znasz, a się wypowiadasz. Wpierw zacząłeś od nazwiska, jakby to ono było wyznacznikiem polskości, a teraz mówisz o środowisku. Otóż ucząc się, studiując i szefując różnym spółkom w Polsce, powinna znać język polski. Szczególnie, że w domu zapewne też mówiła sporo po polsku - jej matka to Polka.
Więc to ty się kompromitujesz debilnym trollingiem.
  • Odpowiedz
@sermaciej:
A czy ja, marny trollu, gdzieś napisałem że nie zna polskiego?
Idź robić kurtyzanę z logiki i faktów gdzie indziej.

Jak nie ogarniasz że ktoś z obcym nazwiskiem i rodzicem z obcego kraju, najprawdopodobniej gorzej zna język niż ktoś z dwójka rodziców z Polski, to lecisz na czarną za skrajny debilizm.
  • Odpowiedz
Jak nie ogarniasz że ktoś z obcym nazwiskiem i rodzicem z obcego kraju, najprawdopodobniej gorzej zna język niż ktoś z dwójka rodziców z Polski,


@erbo: Nie, nie ogarniam. Dlaczego? Bo
1. Nazwisko nie ma żadnego wpływu na znajomość języków
2. Rodzic z obcego kraju może na umiejętności językowe wpłynąć, ale co najwyżej ucząc Miriam arabskiego.
3. Jeśli ktoś od urodzenia mieszka w Polsce, chodził tu do szkoły i studiował, to
  • Odpowiedz
tu mówi poprawnie po polsku


@sermaciej: może konfiguracja słuchawek i głośników dawała efekt podobny do speech jammera?
In b4 w TVN manipulujo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Właśnie przyznałeś, że nie masz mózgu - przecież właśnie cię zapytałem.


@sermaciej: Ale z czytaniem ze zrozumieniem to ty masz masakryczne problemy, jak każdy głupek czy lewak xD
  • Odpowiedz