Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie małą wyprawę po okolicach. A tu dostawa Baltrama od Akila, a tu konkurs piwny w Martwej Harpii. Przy okazji wyskoczyłem z Gregiem po jego skarby. Zwykły Goblin na początku, spoczko, bez problemów ubity. Z daleka widzę Czarnego Goblina, też spoczko. Tylko jedno ale: miał coś nienaturalnie długą tą lagę. Podbiega bliżej a tu... miecz dwuręczny. Jednym uderzeniem ściągał mi 70% HP. Z jednym jakoś sobie radzę, gorzej jak dojdzie do tego Leśny Goblin, który jest nie gorszy od czarnego. Musiałem wesprzeć się Gregiem, bo tak to ni cholery bym nie dał rady ubić tych dziadów. Po istnej męczarni, udało mi się zdobyć jego sakiewkę ze złociszem. Oddałem mu ją i dalej w podróż. Postanowiłem ze wpadnę do obozu bandytów, gdzie


Poradziłem sobie z nimi, o dziwo, bez problemów. Wyciąganie ich pojedynczo przy pomocy zwojów i cios-parowanie-cios-parowanie itd. Niestety cały czas nie mam wyuczonych otwieranie zamków. Thorben nie chce mnie tego nauczyć, bo "nie pokazałem że jestem godzien". Wie ktoś, co jest grane?

Postanowiłem, że wpadnę na farmę Onara, porobię trochę questów, postaram się przeczyścić, co się da. Z lvlem jest trochę bieda, ale też w 1 akcie wyczyścić całą mapę w returningu jest praktycznie niemożliwe.

#gothic #returningzlaressem
Pobierz laress - Zrobiłem sobie małą wyprawę po okolicach. A tu dostawa Baltrama od Akila, a ...
źródło: comment_94glIHw0YMYOl6PsFDTTELUKpHVR7UHr.jpg
  • 11
@laress: U naszego kochanego ślusarza z długami, oprócz pomocy pieniężnej z jego siostrzenicą, oraz dania mu do spłaty 200 sztuk złota, to trzeba mu oddać księgę lichwiarza Lehmara i [prawdopodobnie, not remember] uratować jego siostrzeńca. Jest latania, co?
@DrakePL: Akurat o długach i uzyskaniu jego "błogosławieństwa" pamiętam, i wykonałem. Ale nie wiedziałem, że tu trzeba też wykonać te dwie rzeczy. Siostrzeńca zaraz uratuję, a Lehmara będę musiał niestety pobić :P
@laress: Przy okazji, robiąc questy dla złodziei będzie coś z kradzieżą u Lehmara, a, i księga jest chyba schowana w ruchomej ścianie, przycisk na piecu. Przy okazji, staraj się bić lvl na mobkach i małych questach z dzielnicy portowej Khorinis, i mam nadzieję że przyjąłeś propozycję od Pradawnego Strażnika w wieży Xardasa na początku. :D
@laress: Thorben to dopiero pomoże jak uratujesz Elvricha, albo dopiero jak uratujesz Grittę, ale nie jestem pewien. Ja się szkolę u złodziejaszków, ewentualnie chyba u najemników da się też nauczyć.