Wpis z mikrobloga

Mirki, wciąż nie mogę się zdecydować na nowy telefon. Biorę go w Orange, więc wybór mam tylko z ich oferty. Do tej pory byłem przekonany o wyborze LG G3, ale ostatnio gadałem z kolegą który ma ten telefon i mówi że strasznie słabo jest z tą baterią. Do tej pory zawsze miałem androida ale teraz zastanawiam się nad windowsem. Możecie mi coś doradzić. W abonamencie rodzinnym Orange za 100 zł telefony z maksymalną doplata 500 zł #telefony #windowsphone #android
  • 16
@yeapUwin: Po G2, wpadłem na idiotyczny pomysł kupna G3, zamiast powiewu świeżości i szybkości dostałem wolną mega grzejącą się patelnie, akurat to był model wypuszczony po premierze-popękała obudowa, wymienili cały wyświetlacz i obudowę i udało się na nim nie stracić dzięki folii :D
no jak po 6h używania messenger z 85% spada do 15


@ruus: Nie wiem, jak wy używacie tego messengera. Ja mam zawsze włączony internet + WIFI + Lokalizację, wyświetlacz na maksa. Bez problemu trzyma mi cały dzień pisania na messengerze, whatsappie, dzwonieniu, pisaniu maili i przeglądaniu internetu. Bez ładowania wytrzyma jeszcze pół następnego dnia. Jak dla mnie ta bateria jest zajebista. Po 6 godzinach słuchania muzyki (słuchawki) + kilka telefonów, spada
@ruus: raczej bym się nie pakował w orange bez jakiejś promocji. Ja ostatnio dorwałem z3 w umowie na 24 no limit wszystko za w sumie około 2100 zł więc się opłacało. Ale bez takiej promocji bym umowy nie podpisał.
@bartdziur: akurat Orange jestem w tym momencie pewny, bo już sobie posprawdzalem wszystkie oferty pod moim kontem i oferta Orange jest najatrakcyjniejsza. Teraz została mi tylko kwestia android czy Windows, ale im więcej czytam na necie tym bardziej zmierzam ku windowsowi