Wpis z mikrobloga

Przejście tunelem podziemnym między City Center a Deltą to jakaś gehenna jest po prostu... Jak nie wolontariusze WWF machający ci przed nosem jak #!$%@?, to Amnesty, jak nie oni, to pierdyliard ulotkarzy (albo wymijasz ich wężykiem, albo masz całą torbę zawaloną ofertami szkół policealnych i/lub zniżkami do fast foodów...), a dzisiaj jeszcze wyłapałam wzrokiem jakiegoś śniadego chłopaczka, który wciskał przechodzącym kobietom róże i wołał za to pieniądze. Przegięcie pałki... #poznan
  • 15
@niedzwiedzica:
Nie wiem, ja zawsze mówię "Nie dziękuję" albo "Przykro mi, spieszę się" i - o dziwo - te magiczne słowa działają w 98,(9)% przypadków.

A tak w ogóle do czego namawiają ci z wwf a do czego ci z amnesty? Proszą o wsparcie finansowe, czy o coś innego?
@Fans_Hallada: działać działają, ale jak pomyślę, że mam tamtędy przechodzić i znowu będą zaczepiać to mnie czyści. Zapomniałam jeszcze o cygankach stojących tam w poniedziałkowe poranki napisać ;) wwf i amnesty przedstawiają kilka obecnie prowadzonych projektów i proszą o datki miesięczne, standardowo.
@Fans_Hallada: a teraz się omija, żeby nie dostać po koncie :)
@ParsecV: genialne, jak mogłam o tym nie pomyśleć? :] nie chodzi o zalecane reakcje, przecież nie daję amnesty hajsu i nie biorę ulotek, bo zwyczajnie nie chcę, tylko o to, że nie można się swobodnie przedostać tym tunelem na drugą stronę jezdni...
@niedzwiedzica:
Jak zrobią normalne przejście nad ulicą to nie będziesz musiała uciekać aż na Targi :] Zdarzyło mi się raz z nimi pogadać i na koniec byli zdziwieni, że nie znam na pamięć nr swojego konta bankowego :D
@psik64:
Faktycznie będzie zwykłe przejście, a dziwie się, że nie nad ulicą. W końcu Poznań jest taki przejezdny, że kierowcy nawet tego nie odczują ( ͡º ͜ʖ͡º)