Wpis z mikrobloga

Szalom koledzy, szukając wyzwań zacząłem grać jedyną żydowską prowincją w starcie Charlemagne - Semienem
Parę spostrzeżeń:
1) Grę zacząłem bez Iromana, a i tak musiałem z 5 razy powtarzać start - wniosek utrzymanie się pod naporem Miafizytów na Ironmanie jest nieosiągalne. Przynajmniej dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
2) Wydaję mi się że Żydowskie prowincje szybciej rozwijają się technologicznie
3) W grze wszyscy nienawidzą Żydów, dodatkowo Twoi żydowscy wasale, zamiast odłożyć knowania na rzecz walki z niewiernymi, chcą Cie zabić.
4) Król Abisynii to ciota i ch**
Będę próbował piąć się na północ w celu stworzenia Izreala- Jak Jahwe da może uda się to zrobić przed 1000 r.
Lehitraot koledzy i życzcie mi szczęścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ck2
Pobierz ZnamzWidzenia - Szalom koledzy, szukając wyzwań zacząłem grać jedyną żydowską prowinc...
źródło: comment_nvGiwq81sd7QpAt3DP4iKYq5ZVshGjIf.jpg
  • 7
@ZnamzWidzenia: Szalom. Sztuczka polega na tym, by na początku dać się zwasalizować przez Abisynię. Pod panowaniem przejmuje się kilka prowincji i wykorzystuje sytuację, gdy Abisynia zaczyna wojnę z islamistami do powstania. Nie można być długo pod panowaniem miafizytów, bo będą chcieli żeby się nawrócić. Następców pakuje się tylko w wojskowość.
Odpuść sobie przejmowanie Mekki i Medyny jak nie będziesz miał naprawdę kupy wojska, bo islam atakuje non stop ( ͡°
Pobierz S.....x - @ZnamzWidzenia: Szalom. Sztuczka polega na tym, by na początku dać się zwas...
źródło: comment_WPxJTwt9kKZtmN2QGLkGGHlarauGZHF1.jpg
@Sparkerix: A widzisz kolego, próbowałem w jednym starcie, ale przymusowe nawrócenie przyszło za szybko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mekke i Medynę nawet nie mam zamiaru ruszać. Cel na teraz to Półwysep Synaj, co by trochę Moral Authority podbić.