Wpis z mikrobloga

@Kiciket: eleganckie obuwie kumplu. Zaimpregnuj dobrze to z Boza pomoca dwa sezony polatasz. Ci co mowia ze c-----e to pewnie sami w zime w dziurawych adidasach chodza. Sam chcialem kupic ale juz nie bylo.


@NamietnyDzwigowy: @tymc: no na bank.. ja na zimę mam coś podobnego http://www.bata.pl/web/katalog/web-katalog-2-mezczyzni-za-kostke/670161-bata-meskie-skorzane-polbuty z tej samej firmy a wziałem je w wyprzedazy rok temu za 130zł. Całe ze skóry, eleganckie i nie wieśniackie
  • Odpowiedz
@Kiciket: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę przypał będzie jak rzucę do kogoś w tych butach usuń konto, a on nie będzie wiedział o co chodzi bo kupił je za 130 przed promocją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Mój komentarz miał na celu negację wypowiedzi tego typa co uważa, że krytyka = zazdrość. Ale jak teraz to czytam, to trochę źle to skonstruowałem :D Ogólnie wolność Tomku w swoim domku, każdy kupuje buty jakie mu się podoba i mnie osobiście ani Twoje, ani te z dekatlonu by nie przypasowały. Sam szukam czegoś w sportowym fasonie i mam dwie opcje Mirko Balance albo Adidosy.
  • Odpowiedz