Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #berlin #ciekawoskizzycia #ciekawostki #truestory

Około 4rch dni temu w Berlinie, zaledwie kilka przystanków od mojego mieszkania biegał sobie islamski terrorysta z nożem. Był on powiązany z al-Qaeda, ale ja i tak w to nie wierzę, to był biedny uchodźca z kraju ogarniętego wojną.

Ale jak do tego doszło?
Policja wiedziała od bardzo dawna, że jest on terrorystą: "He had been convicted of being a member of a terrorist association and of being involved in a plot to murder the Iraqi prime minister.", w 2008 roku był skazany w Stuttgarcie na 8 lat więzienia i nawet próbowali go deportować, jednak okazała się straszna rzecz!!! W momencie gdy ten biedny człowiek stanie na irackiej ziemi, zostanie skazany na karę śmierci na elektrycznym krześle. (,) A według (dzięki Bogu ufff) obowiązującej konwencji praw człowieka, taka śmierć byłaby zbyt okrutna dla tak miłosiernego i wspaniałego człowieka. Za to w prezencie dostała on w Berlinie bardzo ładną elektryczną bransoletkę i nakazano mu, żeby nie opuszczał Berlina, to pewnie dla jego bezpieczeństwa było. #fuckthelogic.

I nie wiem czy to z wdzięczności czy z nudów, postanowił ściągnąć swoją super biżuterię (mógł chociaż mi ją oddać) i pobiegać po ulicach, bawiąc się w jedną z tych gier, w które wykopki grają (gdzie można strzelać/dźgać i takie tam, wiecie lepiej niż ja). Tak w sumie to on sobie tylko machał tym nożem i wtedy pojawiła się ta nieszczęsna policja! I chyba bardzo się facet przestraszył i w tym całym stresie, amoku postanowił podciąć gardło policjantce, a innego funkcjonariusza, tak chyba nieumyślnie dźgnął nożem w nerkę. Oboje przeżyli, ale zastrzelili z zimną krwią tego nieszczęśnika france jedne. Poniżej pośmiertny portret biedaka. "Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie"

Tu macie źródło, ale ja bym tam nie wierzyła w to
Middle-Earth - #oswiadczenie #berlin #ciekawoskizzycia #ciekawostki #truestory 

Ok...

źródło: comment_nsZtTvRSXf7PwPbE5SaQcznk6lu5lyLJ.jpg

Pobierz
  • 13