Wpis z mikrobloga

@Lumpart: Sam grałem tylko chwilę ale znajomy który się nim jara nie ma żadnych problemów na wiekowym sprzęcie z Q6600, tylko GTX 960 nowy. Ale patrząc na testy na pclabach etc. to jest bardzo dobrze i na średnich stary GTX 660 trzyma 60fps w Full HD, nie widziałem też żeby ktoś narzekał na problemy techniczne.
@Asterling: Gram już ponad 10h i nie mogę się zgodzić ale na pewno jest to bardzo subiektywne bo w teorii prawie wszystkie aktywności i misje poboczne opierają się cały czas na tym samym, przejmowaniu baz wroga i oczyszczeni ich ze złomu a wszystko to z minimalną ilością dialogów i fabuły. Ale te bazy i ich okolice potrafią się bardzo od siebie różnić i są po prostu ładne, fajnie zaprojektowane.
Generalnie cały
@Lumpart: Trochę :P Do tego można by zaliczyc też assasin creed, bo od tego się zaczęło :)
I zaskoczenie też ubisoft :)
Mi osobiście batmany nie przypadły do gustu. W mad maxa nie grałem, ale SoM fajny był, chociaż go nie ukończyłem bo monotonny trochę.

A w AC grałem tylko w pierwszą część bo była fajna inowacyjna, a nastepne to już to samo, nie przypadły mi do gustu.