Wpis z mikrobloga

wykop ad 2015:

> zapisywanie się na newsletter w hmie z miliona różnych maili, żeby mieć zniżkę na szmaty to przejaw "zaradności" xD

> kupowanie podróbek drogich marek na ali jest ok, bo "przecież i tak nie widać różnicy" xD

> starsi ludzie biegnący po przecenione mięso czy inny proszek do prania to "dzicz i bydło"


#modameska #ubierajsiezwykopem #cebuladeals #aliexpress #bekazpodludzi
  • 38
> zapisywanie się na newsletter w hmie z miliona różnych maili, żeby mieć zniżkę na szmaty to przejaw "zaradności" xD

> kupowanie podróbek drogich marek na ali jest ok, bo "przecież i tak nie widać różnicy" xD

> starsi ludzie biegnący po przecenione mięso czy inny proszek do prania to "dzicz i bydło"


@Im_from_alaska: AD 1. i 2. - robisz to jedynie klikając w myszkę i klawiaturę siedząc wygodnie przed komputerem,
AD 1. i 2. - robisz to jedynie klikając w myszkę i klawiaturę siedząc wygodnie przed komputerem


@Sicamber:
Mysle ze w punkcie 2:

kupowanie podróbek drogich marek na ali jest ok, bo "przecież i tak nie widać różnicy" xD


Wazniejszy w utracie rozumu i godnosci czlowieka jest sam fakt kupowania podrobek... a to czy kupujesz "Tomigu #!$%@?" przez net od majfrenda czy od murzyna na ulicy w trakcie wakacji w Paryzu
@adek_es: były na stronie ostatnio, wlasnie mi kurier przyniósł przecenione ubrania ;) są tez jakies specjalne zniżki typu darmowa dostawa po wpisaniu kodu czy cos, ale to na jakichs określonych warunkach, ze np. tylko do spodni teraz albo cos.
@Im_from_alaska:
ad 1: HM doskonale o tym wie. Zreszta co i rusz robia jakas promocje, ktora jest porownywalna z ta znizka z newsletera. To nie sa oferty typu: mamy 10 sztuk towaru, bijcie sie o niego. To jest w zasadzie stala oferta.

ad 2: swiadome kupowanie podrobek to glupota najwyzszego rzedu a takze przejaw hipokryzji. Bo nie kupie oryginalnych adidasow bo sa drogie, ale jednoczesnie chce miec produkt, na ktorym ten
@Im_from_alaska: serio nie ma różnicy na drogich markach? Właśnie coś ostatnio dużo ludzi widzę chodzi w drogich rzeczach które tylko przez ten znaczek drogo wyglądają, jak im to podnosi samoocenę to niech sobie noszą. Jakby mi zależało na tym, czy ktoś teraz przez to uzna, że kilka moich oryginalnych ubrań to podórbki z alliexpres, to pewnie bym się #!$%@?ł, no ale na szczęście wisi mi to, grunt że społeczeństwo szczęśliwsze xD
@Im_from_alaska: Nic nowego niż ktoś tam wyżej, nie dodam, ale jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy skorzystaniem z kodu rabatowego, często nawet nie wstając od komputera czy po prostu tańszymi zakupami przez internet, a tratowaniem się jak swołocz, bez krzty szacunku i do siebie oraz do ludzi z którymi się walczy, to nawet mi Cię nie żal.
@Im_from_alaska: Mi nie przeszkadza, że ludzie czy starsi czy młodzi korzystają z promocji, mogą tam koczować nawet od świtu, jedyne co mnie wkurza to jak wracam po całym dniu, chce wstąpić co coś na obiad a tutaj była przecena kurczaka o 2zł więc cała lodówka świeci pustkami bo ktoś brał hurtem i dla kogoś kto chce kupić jedną głupią tackę już nie wystarczyło.
@lammy: no to o to chodzi, ale zawsze na drogie marki wjeżdżają w 90% ci, których po prostu na te rzeczy nie stać. Ja sam mam w dupie jak ktoś chodzi, najbardziej to obchodzi zawsze właśnie tych, którzy w tych ciuchach nie chodzą bo nie mogą. Kupisz jakiegoś oryginalnego średniej półki rolexa i masz do tego prawo, mam to w dupie. Ale beczne jest kupowanie podróbki Rolexa tłumacząc się, że rolex