Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, jak możecie to potrzymajcie jutro za mnie kciuki i pomyślcie o mnie rano. Mam jutro rano egzamin, taki bardzo bardzo ważny i bardzo bardzo ciężki. Dokonałem należnej pracy i w zasadzie powiedziałbym, że umiem, dziś już powtarzam treść, co nieco mi się się gubi przy powtarzaniu, wiadomo część umie się lepiej, część gorzej. Niemniej jednak będzie on zwieńczeniem ostatnich dwóch lat, gdzie włąściwie ciągle gonię zaległości i można rzec, że uda mi się je dogonić jeśli tylko jutro to rozpykam. Króliczek zostanie złapany i choć potem będę musiał przerzucić błyskawicznie sił na drugi kierunek, to jutrzejsza bitwa będzie nawet nie tyle zwrotem, ile przypieczętowaniem zwycięstwa :) wychodzę z internetów, trzymajcie jutro kciuki, mam nadzieję, że się uda. Szczypta szczęścia, który pozwoli ominąć neiwielki % zagadnień, które umiem bardzo słabo plus dobrze pracująca głowa wyciągająca jak najwięcej wiedzy w szybkim tempie i stanę się człowiekiem prawie-wolnym :D jeszcze nigdy tak wiele nie zależało od tak pozornie małej rzeczy. pozdrawiam!

#oswiadczenie #trzymajciekciuki #prosba
  • 3