Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

Mirki, powiedzcie co ja źle zrobiłam bo nie wiem. A ogłoszenia nie wrzucałam na żadną tablicę, tylko na grupę mojego kierunku, do której ta osoba nie należy i nikt z jej znajomych też. Co te #rozowepaski mają w głowach to ja nie wiem...

A może jakiś Mireczek poszukuje pokoju w #poznan ? :)
koorihime - #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow 

Mirki, powiedzcie co ja źl...

źródło: comment_nO1nHs8c1tKEBVPvb0BdlN788EN7Mk5B.jpg

Pobierz
  • 22
@koorihime: No wiesz, osoba, która pyta o aktualność ogłoszenia raczej nie spodziewa się odpowiedzi typu "skąd o tym wiesz?" jakby to była jakaś wielka tajemnica. Po prostu na przyszłość nie naskakuj na nikogo tak od razu, tylko zapytaj o to w dalszej części rozmowy, może w sposób "znalazłaś to ogłoszenie w grupie xyz?", wtedy nikogo nie zrazisz i jeszcze się dowiesz, od kogo ta osoba ma info. :)
@koorihime: No tak, gdybym dostała taką odpowiedź w pytaniu o aktualność ogłoszenia, zapewne zareagowałabym podobnie. Chociaż nie blokowałabym nikogo raczej. xD No i pewnie bym napisała, że "cześć, znajomy XYZ przekazał mi, że masz wolny pokój", bo to wzbudza zaufanie. :D
@koorihime: Jestem w szoku co się tutaj #!$%@?. Normalne pytanie, a ludzie jeszcze Ci piszą w komentarzach, że agresywne. Agresywna jest odpowiedź tego podczłowieka z którym musiałaś konwersować. #!$%@? mnie niesamowicie taki typ ludzi, którzy widzą agresję, złe intencje (których kompletnie nie ma) u innych, tylko przez to że sami są bardzo ograniczeni umysłowo na ogół i ich IQ jest na poziomie pierwotniaka.

Edit
Ewentualnie jak to był troll to ok,