Wpis z mikrobloga

@retardo: Powinno, już 2 mecze przegrałem, wydaje mi się, że proces myśleniowy przeciwnika wyglądał tak "Hmm.. Przegrywamy 6-0, wiem zacznij biegać jak debile z P90 i wyśmiewać się z każdego".
@UczciwyCygan: Gdyby przez 12 rund jakieś 11 letnie gnoje latały z P90 i co rundę pisały ez (tak wiem, że jest mute) też byś się zdenerwował, pół biedy jak jakaś otwarta mapa, ale na takim Cache, to prawie wszędzie małe pomieszczenia, oprócz mida i respa T, więc tam nawet z zamkniętymi oczami mógłbyś trafiać.
@retardo: @CeZ_: Spoko, rozumiem można kupić tą broń, ale nie co zasraną rundę, gdzie nie możesz z tym nic zrobić, bo te małpy wbiegają na bs rzucają byle jakie flash'e i smoke byle gdzie to gówno widzisz i nagle z dupy wyskakuje ci 4 typa z P90.
@agent89: To gówno daje jak jesteś w CT bo zazwyczaj są 2 osoby na bs, a oni wbiegają w 5, więc możesz ubić 1-2 ale to nic nie da bo bs będzie zajęty, a reszta drużyny jeszcze nie wróciła.
@agent89: Rozumiem, ale to jest mega wkurzające, że każdy gra tym samym, gdyby 1-2 osoby grały tą bronią to rozumiem, ale nie żeby cały team będzie z tym gównem rushował.
@CeZ_: Tyle, że nawet smoke i mołotow Ci nie pomoże jak wpadnie Ci na ryj kilka fleshów i smokeów byle gdzie, oni mieli gdzieś to, czy jest tam smoke itd.
@Ruby302: przecież żeby poradzić sobie przeciwko p90 wystarczy ustawić się na daleko z m4/famasem/ak/awp i wtedy żaden pm nie ma szans, bo jeśli umiesz strzelać to zanim stracisz więcej niż 30 hp zdążysz typa zabić 2 razy.
@frytkownica: Z koryta się nie da bo odrazu Ci wbijają na balkonie gówno widzisz przez flash'e, więc tej pozycji nie używałem,a nawet jak nie zafleshowali mnie to rzucili 2 granaty i jestem na pierdnięcie. Skrzynka daje coś ale tylko na chwilę, jak masz wsparcie jak nie masz to masz przekichane w oknie zależy jak się ustawisz, ale też jakieś flash'e wpadną, w bramie możesz cofnąć, ale później już nie wbijesz do