Wpis z mikrobloga

@retardo: Powinno, już 2 mecze przegrałem, wydaje mi się, że proces myśleniowy przeciwnika wyglądał tak "Hmm.. Przegrywamy 6-0, wiem zacznij biegać jak debile z P90 i wyśmiewać się z każdego".
  • Odpowiedz
@Ruby302: skoro dzięki tym P90 wygrali, to znaczy, że zrobili bardzo dobry ruch kupując i grając tą bronią. Jak się nie umie grać, to zawsze najłatwiej zwalić winę na wszystko dookoła tylko nie na własne umiejętności.
  • Odpowiedz
@UczciwyCygan: Gdyby przez 12 rund jakieś 11 letnie gnoje latały z P90 i co rundę pisały ez (tak wiem, że jest mute) też byś się zdenerwował, pół biedy jak jakaś otwarta mapa, ale na takim Cache, to prawie wszędzie małe pomieszczenia, oprócz mida i respa T, więc tam nawet z zamkniętymi oczami mógłbyś trafiać.
  • Odpowiedz
@retardo: @CeZ_: Spoko, rozumiem można kupić tą broń, ale nie co zasraną rundę, gdzie nie możesz z tym nic zrobić, bo te małpy wbiegają na bs rzucają byle jakie flash'e i smoke byle gdzie to gówno widzisz i nagle z dupy wyskakuje ci 4 typa z P90.
  • Odpowiedz
@agent89: To gówno daje jak jesteś w CT bo zazwyczaj są 2 osoby na bs, a oni wbiegają w 5, więc możesz ubić 1-2 ale to nic nie da bo bs będzie zajęty, a reszta drużyny jeszcze nie wróciła.
  • Odpowiedz
@Ruby302: dlaczego niby nie co rundę? Gra się tak, aby wygrać. Skoro znaleźli na was sposób to wypada im tylko pogratulować. Broń jak każda inna.
  • Odpowiedz
@agent89: Rozumiem, ale to jest mega wkurzające, że każdy gra tym samym, gdyby 1-2 osoby grały tą bronią to rozumiem, ale nie żeby cały team będzie z tym gównem rushował.
  • Odpowiedz
@Ruby302: Po stronie ct nie ma żadnych sensownych broni strzelających "seria" grając na cache. Zepsuli M4A1-S to zaczęli grać z p90. Ja po stronie ct uzywam tylko ssg+cz, polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz