Wpis z mikrobloga

Siema, Mirasy i Mirabelki piszę do Was bo zaczełam dwa tyg. temu biegać. Zbliża się jesień, trudny sezon dla biegaczy. Myślałam, że przestanę wieczorami biegać bo z reguły mam słomiany zapał, ale mi się spodobało. Stąd chciałam się zaopatrzyć w jakiś odpowiedni ubiór, obuwie. Wyczaiłam na allegro coś takiego, może być? [http://allegro.pl/damska-bielizna-termoaktywna-elpaso-bid600-m-i5647693249.html nie wiem jak z butami. Możecie polecić jakieś w miarę tanie, dobre obuwie dla świeżaka? Jakieś dodatkowe porady? Każda rada mi się przyda. Nie chce mi się inwestować w pulsometry bo nie wiem czy na moim etapie biegania się przydadzą. Mam bardziej praktyczne podejście do treningów. Endomonda nie ogarniam, bardziej walkloggery uruchamiam podczas biegu. Danke wielkie!
#biegajzwykopem #bieganienoca #bieganie
  • 9
@Sakura555: czy ciężki okres? ja biegam tylko jesienią i zimą, bo w lepszą pogodę wolę rower ;-) buty to mam jakieś Kalenij z Decathlonu - jest sporo modeli w zależności od budżetu. Bielizna termoaktywna to podstawa, polecam te od Brubecka. Na wierz to już obojętnie co - spodnie jakieś dresy, na górę jak uważasz w czym Ci wygodnie.
@Sakura555: jak @lukglo86 napisal. Idz do decathlonu.

Kupno takiej bielizny na alle to srednio na jeza temat. Raz ze to raczej przy ujemnych temperatura sie ubiera. Wiec na pazdziernik/listopad raczej bedzie nieprzydatne.
Dwa najwazniejszy jest komfort. Bez przymiarki nie bedziesz wiedziala czy nie uciska, czy szwy nie wystaja, czy cos nie drapie, czy nie przeszkadza. A takie "drobne" niedogodnosci w trakcie biegania potrafia sprawic spory problem, obetrzes sie gdzies bo szew
@Sakura555: kwestia osobnicza, pamietaj ze jak idziesz biegac to po chwili treningu bedzie ci o wiele cieplej, niz gdybys spacerowala. Wszelkie autorytety mowia zeby wychodzac biegac, ubierac sie tak jakby bylo 10stopni wiecej na dworze.
Jak ktos marznie to git, tylko moze warto sie zastanowic czy jest sens ubierac sie jak cebual, gdy na dworze jest 10 stopni. A przegrzanie + zapocone wszystko co sie da i do tego wiatr, sie
Zbliża się jesień, trudny sezon dla biegaczy.


Jaki tam trudny. Chłodniej jest i tyle... Często wysokie temperatury są większą przeszkodą :)

Myślałam, że przestanę wieczorami biegać bo z reguły mam słomiany zapał, ale mi się spodobało.


I prawidłowo, to uzależnia :)

Stąd chciałam się zaopatrzyć w jakiś odpowiedni ubiór, obuwie. Wyczaiłam na allegro coś takiego, może być? [http://allegro.pl/damska-bielizna-termoaktywna-elpaso-bid600-m-i5647693249.html nie wiem jak z butami.


@Sakura555: Buty - poprzymierzaj sobie jakieś budżetowe